Ze světa IT

Aplikace: Fotbalové MS 2014 startuje!

FIFA a stadion
Pohled na stadion

Jednou za čtyři roky se oči všech fotbalových fanoušků upnou na jednu zemi, na jednu událost. Ano, fotbalové mistrovství světa je tady! Abychom se udrželi v obraze, je pro nás na Google Play připravena kupa aplikací, tu nejlepší si dnes představíme. Jedná se samozřejmě o oficiální aplikaci fotbalové asociace, která nese stejný název.

Aplikace: Fotbalové MS 2014 startuje!

Aplikace: Fotbalové MS 2014 startuje!

MS 2014, kdo zvítězí, Brazílie, Německo či Španělsko?

Celá Brazílie se obléká do fotbalové výstroje. Radost se rozlévá do ulic. Všichni se usmívají a chystají se na největší svátek. Na mistrovství světa ve fotbale. Situace je u to pikantnější, že Brazílie je kolébkou fotbalu a fanoušci nechtějí nic, než vítězství. I vy si můžete tuto atmosféru vychutnat, protože je tu oficiální Fifa aplikace!

Aplikace nabízí online přenosy všech zápasů mistrovství světa. K tomu přihazuje aktuální články o všech týmech, které se aktuálně v Brazílii nachází. Pokud jste fanoušek fotbalu, rozhodně byste si tuto aplikaci neměli nechat ujít! Stáhněte si aplikaci ještě dnes a nalaďte se na atmosféru největšího fotbalového svátku z pohodlí domova!

Pokud jste opravdový fajnšmekr, můžete v aplikaci najít sestavy všech 32 týmů, jenž na mistrovství vystupují. To pořád není všechno. Aplikace obsahuje také tabulku všech národních týmů, podle Fifa koeficientu.

Fifa World Cup 2014 ke stažení zde: [Android] [iOS]

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

2 Komentáře

  1. No pánové, ten úvodní zápas se jim moc nepovedl, tedy spíše rozhodčímu. Snad na tom bude ta aplikace o něco lépe!

    1. Jo, to je fakt. Mobilní aplikace vypadá o dost lépe. Jen je škoda, že tam není ten náš CZ manšaft! 🙂

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Ze světa IT