SoftwareZe světa IT

Android hra: Frontline Commando 2

Staňte se elitním vojákem a vrhněte se do bojů v této parádní 3D akční střílečce. Budete likvidovat nepřátele, vylepšovat zbraně, výbavu a i vaše kumpány ve zbrani. Svižné tempo a luxusní 3D grafika je samozřejmostí. Vývojáři z Glu se opět ukázali v tom nejlepším světle a bez důrazu na mikrotransakce.

Na bitevním poli se začínají srocovat nepřátelé a létat kulky. Dokážete všechny postřílet a přežít? Tento sequel populární střílečky z pohledu třetí osoby patří k tomu nejlepšímu, co si momentálně můžete na Google Play zahrát zdarma.

Herní princip, hraj, jak nejlépe umíš

V sérii misí se z pohledu první osoby pohybujete po bitevní ploše a snažíte se sejmout všechny nepřátele dříve, než oni sejmou vás. Kromě přesné mušky a rychlosti se musíte také skrývat za ochrannými bariérami a včas se vyhýbat granátům, raketám a náletům na vaši osobu. Vše se ovládá pomocí dotykového displeje, respektive virtuálních tlačítek, která jsou dobře rozmístěná. Vše se ovládá velmi pohodně a intuitivně, takže se okamžitě dostanete do akce.

Zbraně, upgraduj a nič

K dispozici budete mít slušnou řádku zbraní, které si postupně odemykáte a také vylepšujete. Pro postup dál je totiž potřeba určitá síla a kvalita a bojeschopnost vám zajistí vylepšení třeba větší zranění při zásahu, rychlost dobíjení nebo rychlejší kadence „ta-ta-ta-ta“. Každá zbraň má navíc svá specifika, takže je na vás, pro jakou se rozhodnete. Taková sniperka je ideální na dálku a přesně se s ní míří (na headshot) a dělá větší zranění, ale zase se déle dobíjí. Kromě primární a sekundární zbraně máte ve výbavě i granáty nebo lékárničky, které si ovšem musíte šetřit.

Nejste v tom sami, využít můžete také PvP arénu

Při potupu hrou odemykáte nové vojáky, kteří se přidávají do vaší skupiny a jsou ovládáni AI. Jejich vlastnosti vám notně usnadní složitější bitvy a rovněž je můžete upgradovat. Další výhoda je v tom, že odlákají pozornost od vás a vy můžete snadno sejmout hlavního protivníka.

Hra dále disponuje interesantní 3D grafikou a hlavně PvP arénou, kde souboji s ostatními hráči získáváte další odměny (nejenom peníze a zkušenosti). Systém hry je stejný – zlikvidovat soupeře – ale počet her je v tomto režimu omezen energií, která se samovolně obnovuje.

Mikrotransakce, platby povoleny

Před námi stojí velmi impozantní dílo ze sféry 3D stříleček, ale je to opravdu zdarma? Do hry je implementován systém mirotransakcí, kdy si za speciální měnu můžete koupit lepší vychytávku, zbraň nebo urychlit upgrade trénink vojáka apod. Tyto „glu-pointy“ lze získat za reálné peníze, ale hra na vás zase tolik netlačí. Navíc za každý postup na vyšší úroveň nějaké získáte a také hraním jiných titulů od Glu. Tato měna se totiž „přenáší“ všemi hrami této společnosti.

Celkové shrnutí, závěr hry

3D střílečka z pohledu třetí osoby, která vás dostane herním systémem a spoustou možností bez omezení energií (vyjma PvP arény). 40 hlavních misí doplňuje 13 speciálních výzev s vyšší obtížností, takže na hraní je toho víc než dost. To všechno doplněné bohatým vylepšováním zbraní i dalších vojáků, PvP arénou a super grafikou při pohodovém ovládání.

Hra ke stažení: play.google.com

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Software