Ze světa IT

Fujitsu ARROWS Tab Wi-Fi QH55/J

Elektronická mánie s tablety, které využívají poslední verzi systému Windows vrcholí. Fujitsu nezahálí a přichází také s mobilním produktem, který využívá pro svůj chod Windows 8 od Microsoftu. Je jím výkonný model s Wi-Fi konektivitou, ARROWS Tab QH55/J.

Tablet Fujitsu ARROWS Tab Wi-Fi QH55/J s Windows 8

Specifikace tohoto tabletu se od konkurence určitě moc lišit nebude, ale pro jistotu se podíváme, co tato japonská nadnárodní velmoc na trh propustí. Elektronický produkt ve svém těle skrývá dvoujádrový procesor Intel Atom Z2760 na taktu až 1,8 GHz. Jedná se o velice odolný tablet, který vlastní širokoúhlý 10,1 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1366 x 768 bodů, 2 GB RAM a interní úložiště o kapacitě 64 GB pro vaše data, obrázky či hudbu.

Tablet má samozřejmě na straně také slot pro paměťové karty microSD, 2 megapixelový přední a zadní 8 MPx digitální fotoaparát, GPS, WiFi, Bluetooth 4.0 a běží na operačním systému Windows 8 v 32 bitové verzi s předinstalovanými kancelářskými programy Office Home a Business 2010. Fujitsu ARROWS Tab Wi-Fi QH55/J bude v prodeji od 26. října zatím jen v Japonsku za 100 000 jenů, což dělá přibližně 24 000 Kč.

Těšíte se na poslední verzi operačního systému Microsoft Windows 8, a nebo máte ve svém tabletu Android v jakékoliv verzi a budete mu i nadále věrni? Rozhodně se o své myšlenky, zkušenosti či nápady podělte do komentářů pod tímto článkem nebo článek sdílejte pomocí pohyblivé lišty na levé straně, děkujeme. Ukáže se zatím poslední verze v tom nejjasnějším světle?

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT