Ze světa IT

Fujitsu ARROWS Tab Wi-Fi FAR70B

Fujitsu si pro outdoorové aktivity připravilo tablet, který splňuje ty nejpřísnější normy voděodolnosti. Přichází výkonný tablet s Full HD displejem a systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich, jmenuje se ARROWS Tab Wi-Fi FAR70B.

Voděodolný tablet Fujitsu ARROWS Tab WiFi FAR70B

Přední straně zařízení dominuje 10,1″ kapacitní displej s rozlišením 1920 x 1200 pixelů, který je samozřejmě plně multidotykový. Srdcem výkonu, hlavně největším zdrojem tepla je 1.7 GHz čtyřjádrový procesor nVidia Tegra 3, jež je závislý na 2 GB RAM. Úložiště multimediálních a jiných souborů vlastní kapacitu 32 GB, a jde rozšířit o microSD kartu.

Tablet je samozřejmě vybavený i dvojicí digitálních kamer, přední však nabízí nižší rozlišení, 1.3 MPx. Zadní digitální fotoaparát je pak určený pro kvalitnější a ostřejší fotografie, nabídne totiž 8,1 MPx čip s kvalitnější optiku. Jedná se o outdoorový tablet, nesmí tedy chybět GPS, WiFi, Bluetooth 4.0 a kvalitní akumulátor s vysokou kapacitou, 10 080 mAh.

Výrobce se u tohoto tabletu pyšní svou nabíječkou, která podává v celku vydařené proudové výkony. Dle informací bude k tabletu dodáván nabíjecí adaptér, který zvyšuje nabíjecí proud na 4 A, což by mohlo v reálném nabíjení znamenat, že bude tablet plně nabitý za méně než dvě a půl hodiny. Další otázkou je, jak šetrný je proud k akumulátoru.

Výrobce dále udává, že díky normě IPX8 při ponoření tablet ve vodě vydrží až 30 minut, a to v hloubce až 1,5 metru. Tablet s modelovým označením FAR70B se má dle informací objevit na trhu již 15. února za cenu přibližně 70 000 japonských jenů, což je po přepočtu 14 200 korun. Rozhodně se o své postřehy či drobné recenze podělte do komentářů pod článkem.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT