Mobilní telefony >Novinky ze světa IT >

Modrý Galaxy S3 nabere zpoždění

Před pár dny jsme svět informovali o datu uvedení nového Samsungu na trh. Dnes tu máme ale novinku, která potenciální uživatele asi moc nepotěší, tedy pokud čekáte na barvu Pebble Blue. Zadní kryt s touto barvou má asi evidentně problémy, což je nemilé a Samsung tuto věc aktivně řeší.

„Model Samsung Galaxy S III ve variantě Pebble Blue přijde s upravenou modrou barvou a vylepšeným hyperglaze povrchem. Abychom byli schopni zajistit co nejvyšší kvalitu a dodržet naše interní standardy, jsme nuceni uvedení modré verze na trh posunout o další dva až tři týdny,“ uvádí společnost ve svém oficiálním prohlášení.

Dle podložených informací kryty následovala vada, která zapříčinila likvidaci až 600 000 modrých kusů polykarbonátových krytů, které utrpěly vážné problémy se svým povrchem, drobné prasklinky a barevné mapy.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  2 x komentář, přidáš se?

  1. […] Musíme ještě dodat základní fakt, a to, že se prodej modelu s barvou Pebble Blue pozdrží. […]

  2. […] můžeme tento nedostatek přisoudit také problému, který se obracel v neprospěch modrých krytů Pebble Blue, jež se externí společnosti, která kryty vyhotovila, dozajista moc […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Mobilní telefony >