Ze světa IT

Tablet: GEANEE ADP-705W s IPX7

Podle prvních zpráv tu máme další produkt, který se řadí do skupiny odolnějších tabletů, a to do slova. Představujeme tablet se systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich od východní společnosti GEANEE, jedná se o voděodolný model ADP-705W.

Voděodolný tablet GEANEE ADP-705W

Produkt splňuje standard IPX7, což z něj dělá potápěče až do hloubky jednoho metru. Dále vlastní 7 palcový displej s rozlišením 800 x 480 pixelů, samozřejmě multidotykový. V těle mobilního přístroje se skrývá 1,2 GHz procesor Boxchip A10, přesněji Cortex-A8 s grafickým čipem Mali-400 GPU a 512 MB RAM.

Pro pořízené fotografie či multimediální soubory výrobce připravil 4 GB interní úložiště a slot pro microSD karty až do kapacity 32 GB. Na přední straně je ještě k vidění 0,3 MPx kamerka. Mezi standardní konektivitu dnešních přístrojů patří samozřejmě WiFi, mini USB port nebo mini HDMI port. Do těla tabletu se každopádně ještě musel vejít napájecí článek, ten má kapacitu 3 500 mAh. Nicméně je asi jasné, že celková výdrž nebude nikterak dostačující pro celodenní provoz na jedno nabití.

GEANEE ADP-705W je prodejný na východní straně polokoule za přibližně 14 800 japonských jenů, což je po přepočtu cirka 3 160 korun. Je pro obyčejného a nenáročného uživatele nutnost zakoupení voděodolného tabletu? Je zastoupena komunita tohoto výrobce i v Česku? A nebo se bojíte reklamace či podpory? Určitě se o své postřehy podělte do komentářů. Díky.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT