Ze světa IT

Bezbateriová myš: Genius NX-ECO

Genius představil bezdrátovou myš NX-ECO, která nepotřebuje k provozu klasické baterie. Myš disponuje vlastním kondenzátorem, jehož jedno nabití trvá pouhé tři minuty a zvládne až 100 tisíc nabíjecích cyklů. Dobíjení myši probíhá pomocí micro USB kabelu schovaného v „myších útrobách“ – stačí tedy jen připojit kabel do notebooku či stolního počítače a za tři minuty je vše dobito.

Genius NX-ECO - myš bez baterií

Propojení s počítačem je bezdrátové (na frekvenci 2,4 GHz), díky čemuž vám na stole nebude zavazet kabel. Pico USB přijímač pak nebude nepříjemně vystupovat z počítače a vy jej tedy můžete ponechat zasunutý v konektoru i při přenášení notebooku. Symetrický design umožňuje pohodlné ovládání jak pro praváky, tak pro uživatele, kteří svou myš ovládají levou rukou.

Mimo tří standardních tlačítek se na povrchu myši Genius NX-ECO nachází ještě čtvrté, které přepíná citlivost mezi 800 a 1600 dpi. Ve výčtu vlastností nelze opomenout ani technologii BlueEye zajišťující přesné chování i na nerovném povrchu. Pokud vás tato myš zaujala, můžete si ji pořídit pro svůj PC nebo MAC za 540 Kč, a to již v průběhu března letošního roku.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT