Bezbateriová myš: Genius NX-ECOAutor: 18/03/2013 0 comments 2833 shlédnutí

Genius představil bezdrátovou myš NX-ECO, která nepotřebuje k provozu klasické baterie. Myš disponuje vlastním kondenzátorem, jehož jedno nabití trvá pouhé tři minuty a zvládne až 100 tisíc nabíjecích cyklů. Dobíjení myši probíhá pomocí micro USB kabelu schovaného v „myších útrobách“ – stačí tedy jen připojit kabel do notebooku či stolního počítače a za tři minuty je vše dobito.

Genius NX-ECO - myš bez baterií

Propojení s počítačem je bezdrátové (na frekvenci 2,4 GHz), díky čemuž vám na stole nebude zavazet kabel. Pico USB přijímač pak nebude nepříjemně vystupovat z počítače a vy jej tedy můžete ponechat zasunutý v konektoru i při přenášení notebooku. Symetrický design umožňuje pohodlné ovládání jak pro praváky, tak pro uživatele, kteří svou myš ovládají levou rukou.

Mimo tří standardních tlačítek se na povrchu myši Genius NX-ECO nachází ještě čtvrté, které přepíná citlivost mezi 800 a 1600 dpi. Ve výčtu vlastností nelze opomenout ani technologii BlueEye zajišťující přesné chování i na nerovném povrchu. Pokud vás tato myš zaujala, můžete si ji pořídit pro svůj PC nebo MAC za 540 Kč, a to již v průběhu března letošního roku.Autor

Martin Kohout

V ruce iPhone. Technologie. Novinky. Smartphone.

Web: https://freebit.cz

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!