> Tiskové zprávy

Prezentační Genius Ring Presenter

Genius představil prezentační zařízení s originálním designem prstenu, které disponuje také funkcemi bezdrátové počítačové myši.

To s sebou přináší i ne zcela obvyklý způsob jak ovládat počítač. V případě Ring Presenteru totiž uživatel ovládá kurzor posunem palce po dotykové ploše namísto využívání ukazováku a prostředníku u klasické myši.

Novinka se prodává za doporučenou cenu 890 Kč s DPH hned v sedmi různých barvách. Zařízení s příjemným pogumovaným povrchem disponuje praktickým přepínačem mezi presenterem a bezdrátovou myší. Jestliže uživatel zvolí režim bezdrátové myši, získá tím velice přesnou myšku s rozlišením 1250 dpi a pěti tlačítky, která slouží k snadnému prohlížení webu nebo ovládání multimédií. V režimu prezentace je užitečná přítomnost funkce laserového ukazovátka, kterým budete moci posluchače upozornit na jednotlivé body vaší přednášky.

Ring Presenter komunikuje s přijímačem přes 2,4 GHz bezdrátovou technologii. Do počítače se připojuje pouze přijímač prostřednictvím klasického USB konektoru. Dosah tohoto přijímače je až 10 metrů, a v případě přenášení jej lze schovat přímo do zařízení.

Myš se napájí z Li-ion baterie a na potřebu jejího dobití upozorní  blikáním detektor stavu baterie. Rozměry samotného presenteru jsou pouze 25 x 35 x 33 mm a jeho hmotnost se zastavila jen na 9g. Ring Presenter je k dostání v sedmi barevných variantách – modré, zlaté, růžové, fialové, zelené, černé nebo stříbrné.

Technické parametry modelu Ring Presenter:

 • Rozhraní – USB 2.0
 • Podporované OS – Windows 7/Vista/XP/Mac OSX 10.6+
 • Frekvence bezdrátové technologie – 2,4 GHz
 • Počet tlačítek – Pět
 • Rozlišení – 1250 dpi
 • Baterie – Li-ion
 • Rozměry – 25 x 35 x 33 mm
 • Hmotnost – 9 g zařízení + 2 g přijímač
Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Tiskové zprávy