> Novinky ze světa IT

Hybridní Gigabyte Booktop T1132N

Gigabyte si pro mobilní trh připravil jednu třešničku na dortu. Jedná se o produkt Booktop T1132N, který v sobě skrývá tablet, notebook nebo počítač s otočným zobrazovacím prvkem.

Gigabyte Booktop T1132N je obdařen procesory Intel Core i5. Notebook propůjčí 11,6 palcový multitouch displej, grafický akcelerátor nVidia GeForce GT520M s pamětí 1 GB, až čtyři gigabajty pamětí RAM, disk o kapacitě až 750 GB, Wi-Fi, dva kvalitní stereo reproduktory plus woofery, USB 3.0 a HDMI port.

Dokovací stanice nabízí vestavěnou DVD vypalovačkou a několik dalších portů pro kabelové přenosy. Nechybí ani 1.3 megapixelová webkamera. Produkt bude pohánět systém Microsoft Windows 7 Professional.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. Zdá se, že model Booktop T1132N bude určen přímo pro mě. Chtěl jsem si zakoupit tablet, ale i něco na psaní. Tohle bude asi pravá volba, jak to vše dát dohromady. Nebo si pořídit iPad 2 s externí klávesnicí.

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Novinky ze světa IT