> Hardware> Novinky ze světa IT

Gigabyte GA-X58A-UD9

Gigabyte vpouští na několik zahraničních trhů nejmocnější základní desku GA-X58A-UD9. Na kontinentě jménem Evropa si ale na tento model budeme muset ještě nějakou chvilku počkat.

Funkce a přednosti desky Gigabyte GA-X58A-UD9 – Ultra Durable konstrukce, nová konstrukce 24-fázového odblokovaného napájení, Dual Power switching a Dynamic Energy Saver 2 Technology. Chladicí systém, který spoléhá na proudění vzduchu též zahrnuje waterblock pro Northbridge.

Deska podporuje LGA 1366 procesory, šest DDR3-2200 slotů, sedm PCI-Express x16 slotů podporovaných dvěma čipy Nvidia NF200 Bridge, dva SATA 6,0 Gbps, osm SATA 3,0 Gb/s portů, 2x Gigabit Ethernet, 7,1 kanálový zvuk, dva eSATA a dva USB 3.0 konektory. Dále se můžeme těšit na FireWire, Power, Reset a Clear CMOS tlačítka a prastarý DualBIOS.

700 dolarů si budeme muset připravit při zakoupení zmiňovaného produktu, který je zatím špičkou na trhu. Motherboard můžete pořídit z odchodu Newegg.com

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  2 x komentář, přidáš se?

  1. Solidní deska! 🙂 Ale myslím, že si ji koupím až za pár let na Aukru.

   1. Tak to máš recht, velice zajímavá deska, která si zaslouží potlesk 🙂

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Hardware