Mobilní telefonyZe světa IT

DualSim Gigabyte GSmart G1355

Gigabyte není zrovna nejznámějším výrobcem. Mnozí nevědí, že se prodává i na našem  malém středoevropském trhu a to dokonce i v naší zapadlé republice.

Tento výrobce neuvádí nové produkty, jako na běžícím páse, a tak je to událost, když přijde s novým zařízením. Pro prezentaci si nevybral nic jiného, než bylo MWC 2012. A je o co stát.

gigabyte gsmart g1355 manual

Říká si GSmart G1355 a má vlastnosti, které nejeden uživatel uvítá. Přední stranu pokrývá 4,3 palcový kapacitní WVGA displej. Čtveřice kláves pod ním signalizuje přítomnost Androidu 2.3 Gingerbread.

Nabízí vcelku slabý jedno jádrový procesor  Qualcomm MSM7227T o taktu 800 MHz. Sekunduje mu operační paměť RAM nesoucí velikost 512 megabajtů. Co se optické výbavy týče, ničím nepřekvapí, ale ani nezklame. Nabídne 5 magapixelový fotoaparát, doplněný o přisvětlovací LED diodu.

Hlavní vlastnost, která ho posouvá výše, je ale skutečnost, že se jedná o dual-SIM telefon, kterých je málo a ve sféře Android zařízení ještě méně. Tato skutečnost by mohla jeho prodeje dramaticky změnit v jeho prospěch.

Ceny ani dostupnost zatím zveřejněny nejsou, doufejme tedy, že se tento zajímavý smartphone ocitne i v našich končinách.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony