» Ze světa IT

Hybridní myš Gigabyte Aivia Xenon

Společnost Gigabyte trhu propůjčí jednu velice zajímavou vstupní periferii. Jedná se o produkt Aivia Xenon, který svou platformou kombinuje standardní myštouchpad. Laserový snímač s méně vkusným rozlišením 1 000 dpi pro svůj běh potřebuje dvě malé tužkové baterie /AAA/.

Vrchní povrch myši podporuje vícedotykovou technologii, což se promítne v kvalitě ovládání ale také na celkových možnostech. Vstupní gesta si díky přiloženému softwaru můžete sami nadefinovat, což je velké plus. Vše se vešlo do těla o rozměrech 9,5 x 5,5 x 1,9 cm s hmotností 68 gramů.

A kde najdeme rolovací kolečko? No přece na hřbetu myši, která ho díky technologii Free-Scrolling umí plně nasimulovat a tím i plnohodnotně nahradit. Díky bezdrátové technologii si tak můžeme tento komfort dopřát až deset metrů od počítače.

Gigabyte Aivia Xenon bude dostupný za přibližně 40 dolarů, pro náš trh a hlavně pro koncového zákazníka to znamená 850 korun českých.

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony.

    Mohlo by se Vám líbit

    Komentuj článek »

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky » Ze světa IT