Mobilní telefonyZe světa IT

Google Nexus 6P v testu odolnosti, jak uspěl?

Nexus 6P detail

Každý určitě zná nějaký test smartphonu, kde je očividně jasné, že telefon bude zřejmě lapat po dechu. I tento zajímavý test z Youtube kanálu JerryRigEverything to potvrzuje. Jak odolný je nový Nexus 6P, který vyrobila společnost Huawei? Jak bude telefon reagovat na plamen ze zapalovače?

Plastová konstrukce telefonu potvrdila, že při zlomu uprostřed nebude mít uživatel problém telefon zlomit. Ač už jsme tu měly aféru jménem #Bendgate u telefonů iPhone 6 Plus, tak věřte, že u telefonů iPhone 6s se Apple poučil z předchozích nezdarů a konstrukci obohatil o tvrdší slitinu.

Plasty nejsou tím pravým, co by u smartphonu mělo hrát prim. Kvalitní kovová konstrukce, unibody skelet je volbou kompromisu mezi pevností zařízení a jeho váhou. Pár gramů navíc může telefonu v některých případech zachránit život. Pokud se chcete podívat, jak nový Nexus uspěl, podívejte se na video výše. V tomto případě však moc neuspěl.

Na kanálu najdete i další testy a videa, třeba tam najdete i svůj telefon, nebo telefon, který si plánujete koupit. Třeba i pod stromeček. Nemusíte tak v hloubi mysli spekulovat o tom, kolik toho telefon snese. Prostě se podíváte na to, jak telefon zničí jiný majitel zařízení. Vyplatí se mu to díky výdělkům za shlédnutí na Youtube?

Už jste si někdy poškodili smartphone? Jakým způsobem? Určitě se do komentářů pod článkem podělte o své zážitky s mechanickým poškozením mobilního telefonu. Děkujeme.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Nexus zařízení jsou v pohodě. Baví mě Google. Ale to provedení, nejedná se o laciný plast? Jak je na tom konstrukce?

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony