Software

Google představuje aplikaci Vids pro tvorbu videí

google pocitac
Foto: pixabay.com, Tag: Google

Tvorba videa není snadná práce a k jejímu správnému provedení si společnosti obvykle musí najmout odborníka na tvorbu videa nebo celý tým. Jsou však situace, kdy je potřeba rychlé video pro školení nebo pro seznámení nových zaměstnanců apod. Existuje mnoho případů, kdy by se hodilo mít k dispozici nástroj pro vytvoření rychlého videa podobného prezentaci, a v současné době existuje spousta možností, ale překvapivě žádná nebyla od společnosti Google – až dosud.

Google oznámil svou novou aplikaci Google Vids

V rámci všech vylepšení Workspace, která přicházejí z Google Cloud Next ’24, Google oznámil svou novou aplikaci Google Vids, která je poháněna umělou inteligencí. Ta se připojuje ke kolekci Workspace vedle aplikací Dokumenty, Tabulky a Prezentace s příslibem, že se rychlá a poutavá videa stanou bezbolestnou realitou.

Cílem je zefektivnit proces tvorby videa. Vids využívá umělou inteligenci k tomu, aby váš nápad proměnila v něco hmatatelného a vybroušeného. Vygeneruje základní storyboard, který můžete upravit, a pak automaticky sestaví navrhované scény z dostupných záběrů, obrázků a hudby na pozadí. Můžete dokonce použít přednastavené hlasy nebo se rozhodnout nahrát svůj vlastní hlas a vše dokončit.

Rozhraní má být intuitivní a nevyžaduje pokročilé znalosti nebo zkušenosti s tvorbou videa. Stejně jako ostatní základní produkty Workspace umožňuje i Vids sdílet a spolupracovat s týmem. Google Vids není přímou náhradou za náročný software pro střih videa, ale jeho cílem je zaplnit mezeru tam, kde je důležitější jednoduchost a rychlé zpracování pro interní účely.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software