HardwareZe světa IT

Karta MSI GeForce GTX 680 Lightning

Společnost MSI si pro grafický trh připravila zatím nejnovější grafickou kartu GeForce GTX 680 Lightning. Díky odemknuté architektuře lze tuto kartu bez nutnosti přetaktování používat v těch nejvyšších frekvencích, které již přednastavil výrobce.

MSI GeForce GTX 680 Lightning

Specifikace karty naznačuje, že se nejedná o žádný low-endový produkt či líný propadák. 256 bitové paměťové rozhraní, GPU na taktu 1110 MHz /1176 MHz/ a 2 GB GDDR5 pamětí na frekvenci 6008 MHz.

O chlazení se v tomto případě stará již čtvrtá generace chladiče Twin Frozr. Grafický produkt dále nabízí jeden DVI-I, 1x DVI-D, 1x HDMI a 1x DisplayPort výstup pro připojení k monitoru či k chytré televizi. Přídavné PCB ukryté pod GPU Reaktor modulem monitoruje a lze přes něj také nastavovat hladiny napětí – GPU, PLL a voltáž pamětí.

Pokud máte rádi tekutý dusík, můžete se těšit na dvojici BIOSů, jež jsou optimalizovány pro standardní či overlockařské používání. Cena karty MSI GeForce GTX 680 Lightning by se měla pohybovat okolo 580 dolarů, což je na naši měnu přibližně 12 000 korun.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Hardware