Tiskové zprávyZe světa IT

Herní firma HAL3000 uvádí nové počítače z řady Heart of Gamers

logo hal3000

Firma HAL3000 uvádí na trh nové herní počítače z řady Heart of Gamers. Nové Heart of Gamers II SE pokračují v úspěšných stopách druhé generace a přináší zdokonalenou efektivitu a nárůst výpočetního výkonu. Méně je někdy více, stroje Heart of Gamers jsou nyní úspornější a výkonnější a tím i ekologičtější. Celkový nárůst efektivity vylepšuje poměr výkonu k vynaložené energii až téměř o polovinu.

hall-heart-of-gamers-ii-se

Herní firma HAL3000 uvádí nové počítače z řady Heart of Gamers

S tím spojený výrazný posun výkonu nových herních strojů Heart of Gamers II SE umožňuje užít si skutečnou virtuální realitu v maximální dostupné kvalitě. Co dříve bylo pouze Sci-Fi je nyní možné díky novým technologiím a virtuální realita tak rychle vstupuje do světa hraní a s Heart of Gamers II SE na to bude každý hráč připraven.

gta-5-heartofgamers-fps-specifikace

Podívejte se, jak si sestavy vedou v GTA V

S herními stroji Heart of Gamers II SE dostává každý hráč precizní dílo stvořené s citem, vášní, precizností a herním srdcem. Pečlivost s jakou jsou tvořeny, podtrhuje zasloužile sebevědomá prémiová záruka na 5let doplněna o Bezstarostný Servis s vyřešením reklamace do 7 dnů od nahlášení. Více informací o nových herních strojích Heart of Gamers II SE se dozvíte na HeartofGamers.cz.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy