Ze světa IT

Handyscope: Posviťme si na kůži

Tento lákavý gadget je určený pro tzv. hltače slunečních paprsků, a to nejen přímo ze sluníčka ale i třeba ze solárních trubic v místním soláriu. Rakovina kůže je další z mnoha nemocí, které by se mohlo opravdu předejít, jde tedy výhradně o prevenci. Představujeme Handyscope bavorské společnosti FotoFinder.

Handyscope

Právě tento gadget může z vašeho chytrého telefonu udělat přenosný dermatoskop. Handyscope je tedy přípojný hardware, pomocí něj lze  sledovat části své kůže a vyhodnocovat tak její stav či změny po opálení. Díky kvalitnímu podsvícení a lupě si budete moci pořídit velice kvalitní fotografie a ty pak třeba odeslat svému dermatologovi, jež může vyhodnotit drobné pupínky či změny na vaší kůži.

Ono, když se člověk podívá na slečny, co vychází z místního solária, zdá se mi, že se do Čech nastěhovaly slečny z jiných zemí. Nicméně někteří určitě tento výplod moderních technologií ocení a nezůstane ladem v gadgetové popelnici. Nic není zadarmo a právě tato hračka nás vyjde na jeden celý plat obyčejně vydělávajícího člověka, připravme si 13 000 korun.

Je pro vás tato sluneční hračka pro iPhone jen vyhozenými financemi a nebo by jste ji doma pro vaši rodinu ocenili? Určitě se o své myšlenky, názory či návrhy podělte do komentářů níže nebo dejte vědět o této novince svým přátelům, a třeba právě těm, kteří o svou kůži pečují. Moc děkujeme.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

2 Komentáře

  1. Za ty peníze je to pro mě jen předražený nesmysl. Za desetinu by to bylo smysluplné a hlavně prodejné, nicméně každý výtvor za účelem zdravého životního stylu se vítá.

  2. Každopádně je to nápad dobrý ale ta cena je asi v celku přehnaná, kdyby to bylo o 10k levnější, určitě by se to prodávalo mnohem lépe. Myslím si, že to za těchto podmínek asi nebude mít odbyt.

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Ze světa IT