Novinky ze světa IT >

Handyscope: Posviťme si na kůži

Tento lákavý gadget je určený pro tzv. hltače slunečních paprsků, a to nejen přímo ze sluníčka ale i třeba ze solárních trubic v místním soláriu. Rakovina kůže je další z mnoha nemocí, které by se mohlo opravdu předejít, jde tedy výhradně o prevenci. Představujeme Handyscope bavorské společnosti FotoFinder.

Právě tento gadget může z vašeho chytrého telefonu udělat přenosný dermatoskop. Handyscope je tedy přípojný hardware, pomocí něj lze  sledovat části své kůže a vyhodnocovat tak její stav či změny po opálení. Díky kvalitnímu podsvícení a lupě si budete moci pořídit velice kvalitní fotografie a ty pak třeba odeslat svému dermatologovi, jež může vyhodnotit drobné pupínky či změny na vaší kůži.

Ono, když se člověk podívá na slečny, co vychází z místního solária, zdá se mi, že se do Čech nastěhovaly slečny z jiných zemí. Nicméně někteří určitě tento výplod moderních technologií ocení a nezůstane ladem v gadgetové popelnici. Nic není zadarmo a právě tato hračka nás vyjde na jeden celý plat obyčejně vydělávajícího člověka, připravme si 13 000 korun.

Je pro vás tato sluneční hračka pro iPhone jen vyhozenými financemi a nebo by jste ji doma pro vaši rodinu ocenili? Určitě se o své myšlenky, názory či návrhy podělte do komentářů níže nebo dejte vědět o této novince svým přátelům, a třeba právě těm, kteří o svou kůži pečují. Moc děkujeme.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  2 x komentář, přidáš se?

  1. Za ty peníze je to pro mě jen předražený nesmysl. Za desetinu by to bylo smysluplné a hlavně prodejné, nicméně každý výtvor za účelem zdravého životního stylu se vítá.

  2. Každopádně je to nápad dobrý ale ta cena je asi v celku přehnaná, kdyby to bylo o 10k levnější, určitě by se to prodávalo mnohem lépe. Myslím si, že to za těchto podmínek asi nebude mít odbyt.

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Novinky ze světa IT >