Ze světa IT

Model GT780R v podání MSI

MSI nyní představilo nový 17,3 palcový notebook, který je poháněn architekturou Sandy Bridge. O grafickou akceleraci se bude starat křemíkový čip v řadě Nvidia GeForce 500M, který v dnešních dnech slibuje maximální mobilní výkon.

MSI GT780R

Herní zařízení MSI GT780R je založeno na platformě Intel Huron a uživateli poskytne SteelSeries klávesnici, dále LED podsvícení tlačítek, podporu 10ti současně stisknutých kláves, tělo z broušeného hliníku, displej ve Full HD s LED podsvícením a anti-reflexní vrstvou v rozlišení 1920 x 1080 pixelů, procesor 2.0 GHz Core i7-2630QM, vypalovačku DVD, reproduktory Dynaudio, 7v1 čtečku paměťových karet, 720p webkameru, Gigabit Ethernet, 802.11 b/g/n Wi-Fi, Bluetooth, dva USB 3.0 porty, HDMI 1.4 výstup a 9ti článkovou baterii.

MSI GT780R 2

GT780R se také může pochlubit operační pamětí v hodnotě 16ti gigabajt, 1 TB pevným diskem a broukem GeForce GTX 560M o velikosti jeden a půl gigabajtu. Uživatelské náklady jsou výrobcem stanoveny na 1.750 dolarů /29.500 CZK/, model lze zakoupit prostřednictvím Newegg či Amazon.com.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

7 Comments

  1. Dobrý megadělo! 🙂

  2. Pokud si ale notebook zakoupím u Newegg či Amazon.com tak se cena díky poštovnému, dph a clu vyšplhá až nad 40000kč, nebo se mýlím?

  3. Nemám zkušenosti s nakupováním na Amazonu, ale myslím si, že to tak drastické asi nebude.

  4. Pokud vím, tak je třeba počítat s poštovným i nad 1000Kč + clo z ceny i s poštovným kolem 5% + 20% dph z ceny předmětu poštovného a cla.

  5. Pokud do toho vidíš víc, rád se poučím. Jak říkám, zkušenost nemám. Ale pokud jde o cenu, myslím si, že to vyjde pořád levněji, než si ho koupit tady u nás. Český trh je v celku předražený. Tyto konečné ceny se v ČR vyšplhají o pár tisícovek výše.

  6. No já zkušenost taky nemám, ale zajímal jsem se právě o koupi msi GT780r z ameriky, tak jsem přečetl hafo článků a diskusí na téma nákupy ze zahraničí a dokonce jsem si i počítal cenu a ta vycházela díky naším úřadům o hodně větší než kdyby sis zboží koupil v česku, jiné to je v případě kdyby sis notebook dovezl osobně letadlem v kufru, ale takovou možnost má málokdo. A také je zde spousta nevýhod jako například absence českých znaků na klávesnici a hlavně to že se záruka vztahuje pouze na americké státy.

  7. Tak zkus využit nějaké aukční prostředí, ne? Spousta lidí prodává elektroniku a hadry tímto způsobem.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT