HardwareNovinky ze světa IT

Demo: Vyzkoušejte si Apple Watch

Apple loni na podzim přidal dosti atraktivní novinku do svého portfolia výrobků, jak již všichni fanoušci této značky zajisté vědí, jednalo se o chytré hodinky Apple Watch. Ty mají přinášet uživatelům nový pohled na chytré technologie. Pro některé je však stále používání chytrých hodinek nepředstavitelná a spíše jen abstraktní záležitost.

Na internetu se tedy objevila stránka, na které si každý může vyzkoušet jednoduchost používání chytrých applovských hodinek.

Vyzkoušejte si Apple Watch

Abychom byli upřímní, samozřejmě nejedná se o naprostou simulaci Apple Watch, ale jen o decentní náznak toho, jak funguje tento druh chytrých technologií, který vyvíjí čím dál tím více ostatních značek. Věříme, že právě chytré hodinky se stanou trhákem pro letošní rok, tedy pro rok 2015 plný nových technologií a pokroků!

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. […] druhém místě se umístily právě Apple Watch. Při keynote, na které byly Watch představeny, se často zmiňovala fitness funkce. Přesto, že […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Hardware