» Z YouTube

HOT-BEE. Čeněk Stýblo spouští e-shop s prodejem své chilli omáčky

Foto: YouTube
Foto: YouTube

Čeněk Stýblo je známý ideamaker a YouTuber. A pokud sledujete jeho kanál, určitě vás mohla zaujmout nová podnikatelská série jeho videí. V ní totiž ukazuje, jak právě vy můžete začít podnikat. Již několik let se specializuje na tvorbu internetových videí a určitě si jeho tvorbu spojujete s ViralBrothers. Nyní však přichází s něčím unikátním – HOT‑BEE je med s infuzovanými chilli papričkami na dochucení všech jídel. Vyprodá všechny?

Pálivou medovou omáčku HOT‑BEE stvořili dva kamarádi – Čeněk Stýblo (ViralBrothers) a Martin Kuchař. Držíme palce!


Čeněk Stýblo spouští e-shop s prodejem své chilli omáčky

Čeněk se nechal inspirovat při cestování po jihovýchodní Asii, kde si poprvé dochutil salát medem s vylouhovanými chilli papričkami v jednom zapadlém bistru v tchajwanském městě Hualien. Okamžitě se zamiloval do kombinace dvou protichůdných chutí – sladkosti a pálivosti – přivítejte HOT BEE!

Máte další tipy na česká technologická videa? Dejte nám prosím tip do komentářů na další zajímavá. Zařadíme je do rubriky #zYouTube. Děkujeme. 🙂

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony.

    You may also like

    Komentuj článek »

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky » Z YouTube