Tiskové zprávyZe světa IT

Hra Assassin’s Creed Syndicate zdarma k vybraným deskám ASRock

AsRock Logo

Do nového roku vstupuje ASRock s nabídkou hry Assassin Creed Syndicate zdarma. Fanoušci asasínů, kteří si zakoupí vybrané základní desky sérií Z170, x99, E3V5 a Non-Z/OC získají zdarma herní kód pro Assassin Creed Syndicate v hodnotě 59,99 dolarů. Hra je k dispozici na ASRock App Shop od 8. ledna 2016. Tak neváhejte.

Assassin’s Creed Syndicate zdarma

Hra Assassin’s Creed Syndicate zdarma k vybraným deskám ASRock

V nové sáze Assassin Creed Syndicate ovládnou Jacob a Eve Fryeové kriminální podsvětí Londýna během průmyslové revoluce. V prostředí neustálých konfliktů mezi bohatými průmyslníky a vykořisťovanou dělnickou třídou se postaví do vedení podsvětí, aby pomohli osvobodit město od korupce a nadvlády templářů.

ASRock App Shop slouží k aktualizaci systému a stahování softwaru. Je integrován s dalšími aplikacemi a podpůrným software, poskytuje aktualizace systému BIOS a upgrade softwaru pro uživatele desek ASRock. Nabízí i řadu populárních PC her, exkluzivní bonusy nebo in-game předměty.

Hra Assassin Creed Syndicate je zdarma k dispozici při nákupu exkluzivních modelů v období od 8. ledna do 26. února, nebo do vyprodání zásob. Seznam akciových desek a další informace naleznete na promo stránce.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy