SoftwareZe světa IT

S novými Avengers přichází nová hra

marvel title

Do našich kin vtrhl další film napěchovaný superhrdiny. Ano, nový Avengers: Age of Ultron jsou tu! Po třech letech se nám tak znovu potkávají ve společném příběhu postavy jako Iron Man, Thor, Hulk, nebo Kapitán Amerika. Ať jste film už viděli, nebo se na něj teprv chystáte, určitě si stáhněte novou hru Marvel Future Fight.

„S.H.I.E.L.D. Ředitel Nick Fury volá o pomoc z budoucnosti: Všechny dimenze všech vesmírů se hroutí jedna na druhou – je na tobě, zajistit přežití lidského druhu! Dej dohromady nejmocnější superhrdiny a super padouchy, vytvoř tým a zachraň svět za každou cenu.“

Zní to dobře? Ve hře Marvel Future Fight, za kterou stojí studio Netmarble Games, povoláte do boje nejenom klasické postavy známé z Avengers. Na pomoc vám přijdou například Spider-Man, nebo Daredevil.

marvel_title

Nick Fury vám z budoucnosti poslal robotku jménem Jocasta, která bude vaším průvodcem a rádcem. Začínáte se skupinou ve složení Iron Man, Černá vdova a Kapitán Amerika. S těmi to třemi budete chodit na mise a zachraňovat svět. S postupem času budete vylepšovat svoje vybavení. Napříč 9 kapitolami, z nichž se každá skládá z množství misí, budete bojovat s nepřáteli přeskakujícími mezi jednotlivými dimenzemi.

V celé hře se vyskytuje 30 superhrdinů a padouchů a vy je můžete získat všechny. K tomu musíte sbírat tzv. „Biometrics„. Ty získávete při plnění misí, nebo si můžete zakoupit truhly za speciální krystaly. Každý nový hrdina, nebo padouch, kterým budete chtít obohatit svůj tým, má tak svojí cenu. Krystaly i energie, kterou potřebujete k započetí každé mise, si můžete dokoupit za skutečné peníze.

Hru jako takovou můžete ovládat dvěma způsoby. V prvním případě ťákáte na displeji na místo, kam chcete, aby hrdina běžel, či na nepřítele, kterého chcete, aby napadl. V tom druhém máte na displeji virtuální joystick. V obou, ale máte k dispozici tlačítka speciálních útoků, jako například hození štítu Kapitána Ameriky, nebo smršť šípů od Hawkeye.

Mise postupně nabírají na obtížnosti, ale zábava se drží na slušné úrovni po celou dobu hry. V každé jednotlivé misi budete přepínat mezi třemi hrdiny, které jste si pro daný úkoly vybral. Klasickým prvkem, který najdete i v Marvel Future Fight, je nepřátelský boss na konci každé mise. K jeho poražení si můžete povolat na pomoc všechny tři hrdiny.

Marvel Future Fight je inspirovaný příběhem napsaným Peterem Davidem, spolutvůrcem Spider-Mana 2099 a úspěšným autorem komiksů. Příběh je plný zábavných dialogů a lítých bitev. Hru si zahrajete jak na zařízeních s Androidem, tak iOS.

Chytla vás hra a nemůžete od ní odtrhnout oči? Který hrdina vám nejvíce přirostl k srdci a kterého padoucha jste si potajmu oblíbili? Napište nám to dolů do komentářů a sdílejte pomocí boxu vlevo od článku. Děkujeme za feedback či projevenou aktivitu!

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software