Mobilní telefonyZe světa IT

Smartphone Sensation XL od HTC

HTC chce uživatelům propůjčit větší displej. Na trh přijde nový smartphone Sensation XL s obrazovkou o velikosti 4,7 palce.

Tento skoro již tablet poběží na systému Android a je obdařen technologií Beats Audio, která napomáhá k zlepšení zvuku. V krabici najdete dvojici stejnojmenných sluchátek.

htc sensation

Přijde v průběhu tohoto čtvrtletí, XL běží na OS Android 2.3.5 /Gingerbread/ s 3,5 Sense UI, má propracované hliníkové tělo, které je 9,9 mm silné.

4,7 palcový /800 x 480 px/ S-LCD kapacitní dotykový displej je chráněn technologií Gorilla Glass, k mání s jednoprocesorovým křemíkem na taktu 1.5 GHz Qualcomm MSM 8255, operační paměť se zvětšila na 768 MB, poskytne interní uložiště o velikosti 16 GB, je obdařen slotem microSD, 8 megapixelovým fotoaparátem s duálním LED bleskem /umožňuje natáčet video v rozlišení 720p/ a přední komunikační fotoaparát s 1.3 MP čipem.

HTC Sensation XL dále podporuje HSDPA 14,4 Mbps, 802.11 b/g/n Wi-Fi /hotspot/, Bluetooth 3.0, GPS, FM rádio, akcelerometr, micro USB port a 1600 mAh baterii. Prodejní cena tohoto produktu je cca. 13.000 korun.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Jsem si vědom toho, že u jeho brášky byl problém se signálem. Vše ale HTC vyvrátilo oficiálním stanoviskem.

    „Každý telefon má problémy se sílou signálu při zakrytí antény dlaní nebo prstem, nicméně vše je v mezích normy a nikterak to neovlivňuje výkonnost telefonu.“

    Dle výrobce jde o to, že se telefon nemůže nebo by spíše neměl zavřít do celé ruky. Signál musí ventilovat do prostoru alespoň dírou mezi prsty.

  2. Dle mého názoru se spíše jednalo o přímý útok na společnost HTC. Zatím jsem se nedopátral, že by si někdo stěžoval na právě tuto skutečnost. Ztráta signálu je v určitých případech spjata s hustou zástavbou.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony