Smartphone Sensation XL od HTCAutor: 09/10/2011 3 comments 1854 shlédnutí

HTC chce uživatelům propůjčit větší displej. Na trh přijde nový smartphone Sensation XL s obrazovkou o velikosti 4,7 palce.

Tento skoro již tablet poběží na systému Android a je obdařen technologií Beats Audio, která napomáhá k zlepšení zvuku. V krabici najdete dvojici stejnojmenných sluchátek.

Přijde v průběhu tohoto čtvrtletí, XL běží na OS Android 2.3.5 /Gingerbread/ s 3,5 Sense UI, má propracované hliníkové tělo, které je 9,9 mm silné.

4,7 palcový /800 x 480 px/ S-LCD kapacitní dotykový displej je chráněn technologií Gorilla Glass, k mání s jednoprocesorovým křemíkem na taktu 1.5 GHz Qualcomm MSM 8255, operační paměť se zvětšila na 768 MB, poskytne interní uložiště o velikosti 16 GB, je obdařen slotem microSD, 8 megapixelovým fotoaparátem s duálním LED bleskem /umožňuje natáčet video v rozlišení 720p/ a přední komunikační fotoaparát s 1.3 MP čipem.

HTC Sensation XL dále podporuje HSDPA 14,4 Mbps, 802.11 b/g/n Wi-Fi /hotspot/, Bluetooth 3.0, GPS, FM rádio, akcelerometr, micro USB port a 1600 mAh baterii. Prodejní cena tohoto produktu je cca. 13.000 korun.Autor

Martin Kohout

V ruce iPhone. Technologie. Novinky. Smartphone.

Web: https://freebit.cz

Komentáře (3)

Jsem si vědom toho, že u jeho brášky byl problém se signálem. Vše ale HTC vyvrátilo oficiálním stanoviskem.

„Každý telefon má problémy se sílou signálu při zakrytí antény dlaní nebo prstem, nicméně vše je v mezích normy a nikterak to neovlivňuje výkonnost telefonu.“

Dle výrobce jde o to, že se telefon nemůže nebo by spíše neměl zavřít do celé ruky. Signál musí ventilovat do prostoru alespoň dírou mezi prsty.

Odpovědět

Dle mého názoru se spíše jednalo o přímý útok na společnost HTC. Zatím jsem se nedopátral, že by si někdo stěžoval na právě tuto skutečnost. Ztráta signálu je v určitých případech spjata s hustou zástavbou.

Odpovědět

[…] První smartphony jež se dočkají této inovace, budou variace modelu Sensation. Tedy HTC Sensation XL, Sensation 4G a Sensation XE. Na Tchajwanu se však nezapomnělo ani na další telefony, jež […]

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!