Tiskové zprávyZe světa IT

HTC dnes spustilo předobjednávky HTC U12+ v barvě Flame Red

htc logo hd

HTC dnes spustila předobjednávky HTC U12+ v očekávané barvě Flame Red. Vínová záda smartphonu s Liquid Surface povrchem odráží své okolí a v závislosti na úhlu pohledu mění svou barvu až do odstínů zlaté.

HTC U12+ se pyšní i nejlepším fotoaparátem

Kromě unikátních barevných variant se HTC U12+ pyšní i nejlepším duálním fotoaparátem, což potvrzuje uznávaný žebříček DxOMark, v jehož testu dosáhlo 103 bodů. Duální fotoaparát se nachází také na čelní straně, kde zajišťuje rychlé odemknutí smartphonu obličejem i realistický bokeh efekt. Nechybí jedinečná funkce Edge Sense 2, umožňující pohodlné ovládání smartphonu tisknutím boků a špičkové audio.

HTC dnes spustilo předobjednávky HTC U12+ v barvě Flame Red

HTC dnes spustilo předobjednávky HTC U12+ v barvě Flame Red

HTC BoomSound i technologie Sonic Zoom

Vylepšení se dočkaly reproduktory HTC BoomSound i technologie Sonic Zoom, její čtyři mikrofony nyní umožňují zvukové přiblížení i bez použití obrazového zoomu. V balení nechybí sluchátka HTC USonic s aktivním potlačením okolního hluku a schopností automaticky přizpůsobit zvuk sluchu uživatele.

HTC U12+ lze předobjednat v obchodě HTC.cz od 23.5.2018 za cenu 21 995 Kč. Členové HTC Clubu navíc získají možnost využít 10% slevy a novinku tak získat za 19 795 Kč.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy