Mobilní telefonyZe světa IT

HTC M7: Velký otazník poodhalí CES

Velké spekulace se vedou i o vlajkovém smartphonu od tchajwanského výrobce jménem HTC. Bude jeho smartphone debutovat na veletrhu CES 2013 v Las Vegas? Jdeme se tedy podívat na informace, které jsou dostupné právě v těchto dnech.

Smartphone-HTC-Droid-DNA

Na obrázku je HTC Droid DNA, můžeme však čekat podobně laděnou konstrukci. HTC M7, tak by se měl jmenovat asi nejvybavenější telefon, který nabídne 4,7 – 5 palcový displej, samozřejmě 1080p Full HD. Bijící jednotkou se stává 1,7 GHz čtyřjádrový Qualcomm Snapdragon S4 Pro /APQ8064/ procesor, který žije v symbióze s 2 GB operační pamětí RAM. Jako předešlé modely nabídne až 32 GB vnitřní paměti a 2 300 mAh akumulátor, který mu nedá více jak dva dny života.

„Zámek obrazovky a aplikace získaly obrovský facelift a HTC vylepšilo software /HTC Sense 5.0/, aby usnadnilo jeho používání. Jedním z příkladů těchto nových úprav je vylepšení ovládání hlasitosti, která představuje zástupce, který přímo z displeje zavítá do telefonu na nastavení hlasitosti. Bohužel však vyvracíme informace, že HTC M7 bude představovat smartphone jen s tlačítky na obrazovce.“

Dále víme, že výrobce použije unibody konstrukci z hliníku, jak je to u nových smartphonů od společnosti zvykem. Upgrade se dostane i na zadní digitální fotoaparát, ten by měl obdržet až 13 megapixelů. Přední optika vlastní 2 MPx snímač. HTC v současnosti do aktivit zapojuje i členy z marketingu a hledají výrobce pro dostatečné množství komponentů, protože chce v Q1 roku 2013 vyrobit více než 4 milióny modelů s označením M7.

Živě se spekuluje o datu představení, nicméně bychom se tohoto telefonu mohli dočkat ještě před uvedením smartphonu Samsung Galaxy S IV. Pokud ho tedy neodkryje CES 2013, můžeme se tak těšit na jeho představení na únorovém Mobile World Congressu v Barceloně /MWC 2013/, který startuje již 25. února a bude trvat celé čtyři dny.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Dá se už někde koupit?? A za kolik prosím.

    1. Zdravíme, pokud se bavíme o modelu HTC M7, ten bude dle posledních informací představen na únorovém MWC 2013 v Barceloně, takže si na něj asi ještě budete muset počkat.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony