Mobilní telefony

One: Temný high-end bez pardonu

HTC One, tak by se měl jmenovat nový chytrý telefon, který vpustí tchajwanské HTC na světový trh. Určitě ho všichni známe pod označením HTC M7, v dnešních dnech však ale víme, že se masově propaguje pod názvem HTC One. Smartphone nabídne samozřejmě FHD displej a čtyřjádrový procesor.

“Zámek obrazovky a aplikace získaly obrovský facelift a HTC vylepšilo software /HTC Sense 5.0/, aby usnadnilo jeho používání. Jedním z příkladů těchto nových úprav je vylepšení ovládání hlasitosti, která představuje zástupce, který přímo z displeje zavítá do telefonu na nastavení hlasitosti. Bohužel však vyvracíme informace, že HTC One bude představovat smartphone jen s tlačítky na obrazovce.”

HTC_One
One: Temný high-end bez pardonu

Dále víme, že výrobce použije unibody konstrukci z hliníku, jak je to u nových smartphonů od společnosti zvykem. Upgrade se dostane i na zadní digitální fotoaparát, ten by měl obdržet až 13 megapixelů s netradičním snímáním. Přední optika vlastní 2 MPx snímač. HTC v současnosti do aktivit zapojuje i členy z marketingu a hledají výrobce pro dostatečné množství komponentů, protože chce v Q1 roku 2013 vyrobit více než 4 milióny modelů s označením One.

Živě se spekuluje o datu představení, nicméně bychom se tohoto telefonu mohli dočkat ještě před uvedením smartphonu Samsung Galaxy S IV. Tedy již na Mobile World Congressu v Barceloně /MWC 2013/, který startuje již 25. února a bude trvat celé čtyři dny.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

1 Komentuj

  1. Chtělo by to nějaké oficiální fotografie, jelikož se jedná o model, který bude představený snad na MWC, už bych nějaké polooficiální foto určitě čekal, nicméně se dle specifikace bude jednat o smartphone, který nabídne svému uživateli LTE a nejnovější technologie zakomponované do litého těla telefonu. Je se určitě na co těšit.

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Mobilní telefony