Novinky ze světa ITSmartphoneSoftware

HTC One M7 dostává Lollipop

Aktualizace Lollipop se dostává na širší spektrum zařízení, tím prvním z rodiny byl smartphone HTC One M8, který dostal aktualizaci na Android Lollipop před několika dny. Dnes se dostalo i na starší kousek v podobě telefonu One M7. Systémová aktualizace 5.0.2 (7.19.401.2) je dostupná a zabírá 804,78 megabajtů. Co přináší nová verze zeleného robota?

Základem opravuje a vylepšuje dosavadní chyby systému. Klíčovou novinkou je zdokonalené prostředí a prvky soukromí. Dalším plusem je doplnění funkcí v oblasti nastavení celého telefonu. Jak provedete aktualizaci? Pokračování pod screenem.

Aktualizace One M7 Lollipop

Celou aktualizaci provedete následovně, v Nastavení kliknete na O produktu a poté kliknete na položku Softwarové aktualizace. Podmínkou je samozřejmě dostupnost internetového připojení. Pro velikost souboru doporučujeme využít WiFi připojení. Máme rádi svůj FUP. Přijde nové prostředí? Sense 7.0 v tomto případě nečekejme, dostupná je stále verze 6.0

Do komentářů pod článkem se můžete podělit o první zkušenosti s Androidem 5.0 Lollipop, jak se aktualizace HTC povedla? Určitě se o první postřehy podělte do komentářů a užívejte si zatím poslední sestavení verze pro Android od Googlu.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Novinky ze světa IT