Mobilní telefony

HTC One s Androidem 4.3

Jako nový majitel smartphonu HTC One vyhlížím aktualizaci na očekávaný update v podobě další verze operačního systému Android. Dle informací se tak stane již tento měsíc, zpráva je tedy nad míru pozitivní. Vlajková loď pro Evropu by totiž Android 4.3 Jelly Bean měla dostat koncem měsíce září.

Tyto informace potvrdil prezident americké divize Jason Mackenzie společnosti HTC, který odpovídal na dotazy uživatelů prostřednictvím Twitteru. Tam jsme se tedy dozvěděli, že se systém ladí do finální podoby a bude uvolněný v OTA aktualizaci za několik týdnů pro trh v USA a Evropě.

HTC_One

Napadají nás však další otázky v podobě aktualizace na představenou verzi Androidu 4.4 KitKat, jež nese název od známé čokoládové tyčinky s piškotem. Dočkáme se tohoto Androidu do dvou měsíců? Bude jeho nástupcem dlouho skloňovaná verze Android 5.0 Key Lime Pie (limetkový koláč)? Buďme naladěni na další informace v podobě nových aktualizací pro hliníkový skvost s ultrapixely.

Zdroj: twitter.com

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Podle informačních kanálů, co sleduji tu bude aktualizace na Android 4.3 dost brzo, spíše ještě dříve, než se dostane na SGS4, což je paráda. Kdy však přijde aktualizace na Android KitKat 4.4, to je otázkou do pranice. 🙂

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony