Mobilní telefonyZe světa IT

Smartphone: HTC One SV v Čechách

Tchajwanský výrobce povedených smartphonů jménem HTC si i pro český trh připravil jeden ze svých nových počinů. Již příští týden se můžeme směle těšit na příchod telefonu s operačním systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Oficiálně představujeme HTC One SV.

Smartphone HTC One SV
Smartphone HTC One SV Black

Mobilní telefon bude lákat na dvoujádrový procesor Qualcomm Snapdragon S4 Plus /Krait/ s taktem 1,2 GHz či na vnitřní 8 GB paměť s možností rozšíření o paměťové karty microSD až do kapacity 32 gigabajtů. Další méně významnou předností bude 4,3 palcový kapacitní dotykový displej, jež nabídne rozlišení pouze 800 x 480 pixelů a technologii Super LCD2.

V prodejnosti mu také pomůže 1 GB RAM, zvukově laděná technologie Beats Audio nebo dvě kamery s 1,6 MPx čipem a 5 MPx optikou na zadní straně. Dalším esem jest plnohodnotná podpora vysokorychlostních technologií 4G LTE, WiFi či Bluetooth. V těle o rozměrech 128 x 67 x 9,2 mm a váze 122 gramů se nachází také 1 800 mAh akumulátor, jež je vyrobený standardně na Li-ion technologii.

Zahraniční servery mluví o ceně 350 dolarů, tedy 6 700 Kč, nicméně k nám by se měl dostat za cenu, která bude o něco vyšší. Spekulace hovoří až o sumě 11 499 Kč, avšak české eshopy drží svou cenovou politiku lehce přes 7 000 Kč. HTC One SV je pro všechny ty, kteří si chtějí užít spoustu zábavy či funkcí a nechtějí za telefon dát více, než je nutné.

Určitě se o své poznatky k smartphonu, doplňující informace či o drobné recenze podělte do komentářů níže nebo pomocí lišty na sdílení dejte vědět o této novince i ostatním. Našli jste k tomuto telefon levné příslušenství? Diskuze je otevřená. Děkujeme a budeme jen rádi za aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

3 Comments

  1. Teď jsem pořídil HTC One V za 4 800 Kč a zdá se mi, že to vyjde dost podobně…

    1. To je skvělá cena. Prosím nevíte, kde bych mohl pořídit za podobnou cenu. Nechci v žádném případě vzbuzovat soucit, ale je mi 71 let jiný telefon nechci. Můj současný je NOKIA navigator 6701. Stále čekám. Děkuju pěkně za Vaší ochotu, Hoffmann

  2. Hezký den pane Hoffmanne, pro koupi tohoto zařízení doporučuji zajít na srovnávače zboží /Heureka.cz/ a zvolit tak nejvýhodnější koupi tohoto telefonu, nicméně bych volil známější prodejní místa, jelikož Vám může v rukou skončit telefon z šedého dovozu. Problematiku tohoto dovozu si můžete přečíst zde – http://freebit.cz/sedy-dovoz-se-stava-v-dnesni-dobe-prioritou-ceskych-eshopu/

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony