Mobilní telefonyZe světa IT

HTC One XC zatím jen v dálné Číně

Tchajwanský výrobce kvalitní mobilní elektroniky přináší do popředí nový smartphone se systémem Android 4.0 ICS. V této novince bude řeč o modelu One XC společnosti HTC, která tento produkt představila právě v Číně.

HTC One XC

Mobil byl dle prohlášení stěžejně navržen pro provoz a prodej na čínském trhu, což nám nedává byť malou šanci ke koupi v evropských zemích. HTC One XC vlastní 4.7 palcový displej s rozlišením 1280 krát 720 bodů, což se co do velikosti dá srovnat s vlajkovou lodí od Samsungu, tedy s modelem Galaxy S3.

Srdcem se zdá být dvoujádrový procesor Qualcomm S4 s taktem 1.5 GHz, 1 gigabajt RAM, 16 GB interní paměti a 8 megapixelový zadní fotoaparát s možností nahrávání HD videa. V předu je k mání kamerka s optickým rozlišením 1,3 megapixelu pro videohovory.

Operačním systémem se stal zmíněný Android 4.0 Ice Cream Sandwich s uživatelským rozhraním HTC Sense 4.1. Dalším rozdílem je oproti svému předchůdci větší baterie, ta je do tohoto modelu vkládána s kapacitou 2000 mAh. Telefon je zatím v předprodeji, cena se dle předpokladů bude pohybovat po přepočtu lehce nad 14 tisíc korun.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony