Mobilní telefonyZe světa IT

HTC One V se zahnutou bradou

htc logo hd

Kvalita a originalita. Těmito slovy by se dalo charakterizovat tchajwanské HTC. O nové rodině smartphonů s přídomkem One to platí minimálně dvojnásob. V předešlých článcích jsme prezentovali dva dobře vybavené modely One X a S. Dnes už tu ale máme kovový mobil HTC 10. Kam se posuneme dále?

Nyní se podíváme na smartphone střední třídy One V. Designem blízce připomíná HTC Legend, který byl podle mého mínění velmi povedený a díky své zahnuté spodní bradě se jen těžko dal splést s jiným modelem. Stejně tak tomu bude i v tomto případě.

HTC One V

HTC One V se zahnutou bradou

Přední strana skýtá útočiště pro 3,7 palcový S-LCD panel o rozlišení 480 krát 800 bodů. Tři senzorová tlačítka pod ním symbolizují přítomnost Androidu ve verzi 4 Ice Cream Sandwich.

O výkon se stará jednojádro s taktem 1000 MHz. Napomáhá mu operační paměť velikosti 512 MB. Interní paměť činí na třídu, ve které se Véčko pohybuje úctyhodné 4 gigabajty. Fotoaparát zaručí kvalitní snímky s pěti megapixely a možností natáčet video v HD rozlišení. O dostatek energie se postará patnácti set miliampérhodinový článek. HTC nabídne standardní konektivitu Wi-Fi, 3G, Bluetooth a microUSB.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony