Mobilní telefony

MWC 2012 – smartphone HTC Ville

Přichází další zajímavý kousek z Tchajwanu. Před MWC 2012 se opravdu trhá pytel s neoficiálními specifikacemi nových zařízení. Jedním z nich je i HTC Ville. Tento telefon byl už v předešlé době zmiňován, teď však došlo k úniku obrázků a bližších specifikací.

Dle prvního pohledu to vypadá, že telefon nebude vynikat designem, jako například Incredible S, stane se spíš klasickou šedou myší, která však dosahuje vysokých kvalit a výkonů.

smartphone HTC Ville
smartphone HTC Ville

Podle dostupných, zatím nepotvrzených informací, se jedná o smartphone s 4,3 palcovým qHD Super Amoled displejem. Dále je zde zmíněno srdce telefonu, jež bude taktováno na 1,5 gigahertzu, které se rozdělí mezi dvě jádra. Fotoaparát ponese shodné rozlišení s HTC Desire HD, bude disponovat osmi megapixely a navíc zvládne Full HD video /1080 p/ nejen přehrávat, ale i natáčet.

V předu přichází další nadstandard a to 3 megapixely, které propůjčují přední kamerce kvalitní snímací schopnosti. Energii bude Villu do žil přilévat článek o 1650 mAh. Dostane také hudební vylepšení Beats Audio. V neposlední řadě je nutno zmínit  operační systém tohoto telefonu, bude jím Andoid 4.0 ICS, doplněný o uživatelské rozhraní HTC Sense 4.0 s novou 3D grafikou.

V rámci těchto informací se bude jednat o další velmi povedený a originální telefon z tchajwanské stáje, doufáme, že se na něj můžeme těšit na letošním Mobile World Congressu, posléze na našem trhu a v našich rukou.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony