Tiskové zprávy

HTC Vive Cosmos Elite ukrývá v balení očekávanou hru Half-Life: Alyx

htc logo freebit nove
Foto: HTC

Nejdůležitějšího VR titul letošního roku obdrží i ti, kteří nejnovější headset tchajwanského výrobce již předobjednali.

Společnost HTC dnes oznámila, že k headsetu HTC Vive Cosmos Elite získají všichni zákazníci zdarma kód ke stažení dosud nejpodstatnější VR hry Half-Life : Alyx. Nový headset vstupuje do prodeje právě dnes a přináší spojení nepřekonatelného externího snímání pohybu a flexibility platformy Cosmos, jenž naplní očekávání těch nejnáročnější VR nadšenců.

Vive Cosmos Elite je dostupný za cenu 25 599 Kč na stránkách vive.com, v e-shopu Alza.cz a u vybraných partnerů. Kód na instalaci hry Half-Life: Alyx bude možné uplatnit v okamžiku jejího vydání, které proběhne 23.3.2020.

Half-Life: Alyx
Half-Life: Alyx

„Valve a HTC mají na poli VR dlouhou historii. Velmi nás proto těší, že v rámci naší spolupráce můžeme fanouškům, kteří se rozhodnou pro Vive Cosmos Elite, nabídnout i Half-Life: Alyx,“ řekl CEO HTC Yves Maitre.

„Od chvíle, kdy jsme s Valve představili první spotřebitelský VR headset s room-scale technologií, volal trh po klíčovém VR titulu. Věříme, že tím, který posune VR vpřed, je právě Alyx. Již nyní proto týmu Valve gratulujeme k očekávanému vydání.“

Těším se až uvidím, jak si naši fanoušci užívají pohlcující zážitky, které Half-Life: Alyx přináší. Dechberoucí napětí, atmosféru protkanou nebezpečím a intenzivní souboje s Combine vojáky,“ doplnil Graham Wheeler, generální ředitel HTC pro Evropu a blízký východ.

Modulární headset Vive Cosmos Elite

Nejnovější headset od HTC je prémiovým řešením virtuální reality pro ty nejnáročnější hráče. Díky své všestrannosti může růst s požadavky uživatele. Nabízí nejen výměnné panely, které umožňují zcela proměnit jeho vlastnosti, ale také kompatibilitu s jedinečným bezdrátovým modulem Vive Wireless Adapter.

Všechny headsety řady Cosmos se pyšní špičkovým obrazem s rozlišením 2880 x 1700 pixelů a komfortními funkcemi jako je výklopný design. Ten uživatelé ocení ve chvíli, kdy potřebují v rychlosti nahlédnout do skutečného světa a vrátit se zpět, aniž by museli opakovaně ladit polohu headsetu na hlavě.

Nechybí samozřejmě ani nastavení vzdálenosti čoček, které zajišťuje vysoký komfort a bezproblémové setrvání ve virtuálních světech i po velmi dlouhou dobu.

Steam VR a dva ovladače Vive Controller

Vive Cosmos Elite navíc disponuje čelním panelem External Tracking Faceplate, základnovými stanicemi systému Steam VR a dvěma ovladači Vive Controller. Čelní panel podporuje nejen základnové stanice verze 1.0 ale i základnové stanice Steam VR 2.0.

Kromě aktuálně nejdokonalejší technologie sledování pohybu se tak uživatelé mohou těšit i na bezkonkurenční kompatibilitu s příslušenstvím. Nechybí podpora Vive Trackerů umožňujících například sledování pohybu celého těla, a dokonce ani podpora ovladačů Valve Index Controllers.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy