Novinky ze světaSmartphone

4,5 palcový smartphone HTC Vivid

Přichází další androidí miláček od společnosti HTC. Jmenuje se Vivid a běží na systému Android 2.3.4 Gingerbread plus HTC Sense.

Tento urostlý mladík nabídne 4,5 palcový qHD LCD displej s rozlišením 540 krát 960 pixelů.

Srdcem se stal dvoujádrový procesor Qualcomm APQ 8060 položený na taktu 1,2 GHz, který bude diktovat rychlost. V sítích 4G LTE, HSPA+/UMTS a GSM/GPRS/EDGE tento telefon umí plavat, a to vysokorychlostně. Smartphone propůjčí až 1 GB RAM spolu s 16 gigabajty interní paměti.

Toto uložiště jde rozšířit kartou microSD až do velikosti 32 gigabajtů. Produkt dále nabídne Bluetooth 3.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA, 3.5 mm audio a microUSB konektor pro metalický přenos.

V tomto přístroji byla použita baterie o kapacitě 1620 mAh. Optické vybavení propůjčí 8 megapixelový fotoaparát s duálním LED bleskem, který je schopný nahrávat video v HD kvalitě. V předu se můžeme těšit na videokameru s 1,3 MP.

Je tu ještě jedna maličkost. Vivid Entertainment se cítí dotčena a chce žalovat společnost za zneužití ochranné známky. Chytrý produkt bude snad dostupný u amerického operátora AT & T.

3 x komentář, přidáš se?

  1. […] je odkojený na základu HTC Vivid, což je zřejmé s designu a parametrů, které byly decentně pozměněny, samozřejmě k […]

  2. […] jež si budou moct čtyřku připsat budou HTC Rezound, Vivid, Amaze 4G, EVO 3D, EVO Design 4G, Incredible S, Desire S a Desire HD. Je jich dost, u […]

  3. […] pod skalpel do konce června. Týká se to těchto produktů: HTC Amaze 4G, HTC Velocity 4G, HTC Vivid, HTC EVO 4G +, HTC Sensation – XE, XL a 4G. Do konce srpna by měly být posledním […]

Komentuj článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučeno pro vás >

Další novinky > Novinky ze světa