Mobilní telefonyZe světa IT

4,5 palcový smartphone HTC Vivid

Přichází další androidí miláček od společnosti HTC. Jmenuje se Vivid a běží na systému Android 2.3.4 Gingerbread plus HTC Sense.

Tento urostlý mladík nabídne 4,5 palcový qHD LCD displej s rozlišením 540 krát 960 pixelů.

HTC Vivid

Srdcem se stal dvoujádrový procesor Qualcomm APQ 8060 položený na taktu 1,2 GHz, který bude diktovat rychlost. V sítích 4G LTE, HSPA+/UMTS a GSM/GPRS/EDGE tento telefon umí plavat, a to vysokorychlostně. Smartphone propůjčí až 1 GB RAM spolu s 16 gigabajty interní paměti.

Toto uložiště jde rozšířit kartou microSD až do velikosti 32 gigabajtů. Produkt dále nabídne Bluetooth 3.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA, 3.5 mm audio a microUSB konektor pro metalický přenos.

V tomto přístroji byla použita baterie o kapacitě 1620 mAh. Optické vybavení propůjčí 8 megapixelový fotoaparát s duálním LED bleskem, který je schopný nahrávat video v HD kvalitě. V předu se můžeme těšit na videokameru s 1,3 MP.

Je tu ještě jedna maličkost. Vivid Entertainment se cítí dotčena a chce žalovat společnost za zneužití ochranné známky. Chytrý produkt bude snad dostupný u amerického operátora AT & T.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony