Ze světa IT

Čínský tablet Huawei MediaPad 7 Lite

Čínská společnost Huawei oznámila zatím informační dostupnost tabletu MediaPad 7 Lite, který je postavený na systému Android a bude distribuován s verzí Ice Cream Sandwich. Pojďme se tedy podívat na to, co nabídne a zda-li má cenu uvažovat o koupi tohoto mobilního výrobku.

huawei mediapad 7 lite

Stejně jako nový iPad 3 i jeho předešlé dceřiné kusy nabídne hliníkový zadní kryt, díky němuž se stává odolnějším a lépe vypadajícím strojem. Přístroj je na přední straně vybaven 7 palcovým IPS multitouch displejem s rozlišením 1280 x 800 pixelů, kterému v rohu sekunduje přední digitální videokamerka pro obrazové hovory. Na zadní straně je také optika pro zachycení a oživení vašich vzpomínek.

Tablet dále disponuje nejmodernějšími technologiemi, jež jsou postavené na celkovém renomé této zdárně dobře vystupující společnosti, která má světu rozhodně co nabídnout. Mezi přednosti patří Full HD přehrávání videa a podpora sítí 3G. Konektivita kromě WiFi nabízí také Bluetooth 2.1 a díky sítím 3. generace můžeme očekávat slot pro SIM kartu.

Huawei MediaPad 7 Lite, jeho cena či dostupnost je pro nás zatím vekou neznámou, což nás nutí dále vyčkávat informace, které by ukazovali na to, zda-li si máme počkat na tento čínský počin a nebo se podívat po nějaké alternativě.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT