» Tiskové zprávy

Huawei představí nejvýkonnější smartphone v portfoliu: nova 3

huawei logo single sede
Foto: Huawei

Huawei představí nejvýkonnější smartphone se čtveřicí fotoaparátů s umělou inteligencí: Huawei nova 3. Společnost Huawei uvede 1. září 2018 na český trh model Huawei nova 3, zástupce třetí generace sériové řady nova. Telefon se může pochlubit 24MPx duálním fotoaparátem s umělou inteligencí jak na přední, tak i na zadní straně. Atraktivní design smartphonu doplňuje procesor Kirin 970, 4 GB + 128 GB paměti a nejnovější EMUI 8.2.

Huawei představí nejvýkonnější smartphone v portfoliu: nova 3

Huawei představí nejvýkonnější smartphone v portfoliu: nova 3

Design a trendy barvy smartphonu: Huawei nova 3

Designéři se snažili k dokonalosti vyladit jak vzhled, tak celkový dojem z technologické novinky, a proto najdeme u telefonu dvojitě zakřivené 3D sklo z obou stran přístroje. V porovnání s jinými modely smartphone nabízí přední 6,3palcový FullView displej s výřezem a poměrem stran 19,5 : 9. Smartphone nova 3 bude na českém trhu k dispozici v módní černé barvě a stylové variantě “Iris Purple”, která zaujme viditelným přechodem z barvy fialové do výraznějšího odstínu modré.

Zachyťte krásu kdykoli se čtyřmi kamerami s umělou inteligencí

Nový smartphone umožňuje objevovat svět prostřednictvím předního i zadního duálního fotoaparátu. Telefon disponuje dvěma fotoaparáty vpředu s primární čočkou 24 MPx a sekundárními 2 MPx. První snímač je navržen tak, aby zachytil detaily se světelností f/2.0, zatímco ten sekundární – 2MPx – se zaměřuje na pomoc při počítání hloubky ostrosti. Při spolupráci obou fotoaparátů je možné vytvářet zajímavé bokeh efekty. Uživatel jistě ocení umělou inteligenci i na předním fotoaparátu, která mu nabídne až 200 scénářů v osmi různých kategoriích, a to včetně režimu modré oblohy, rostliny nebo pláže. Zadní kamera s 24MPx monochromatickým fotoaparátem a 16MPx RGB čočkou umožňuje zařízení nejen zachytit ostrý obraz, ale také mít nad fotografiemi větší kontrolu.

Při zapnutí zadní kamery umělá inteligence automaticky identifikuje více než 500 typických scénářů ve 22 kategoriích. Znamená to, že jakmile telefon rozpozná fotografovanou scénu, nastaví parametry tak, aby vždy vznikla ta nejlepší fotografie jako od profesionálního fotografa. Už tedy nehrozí dlouhé nastavování a hledání správných parametrů, které zapnout pro danou situaci. Toto vše za Vás udělá umělá inteligence během vteřiny.

Lehčí život s umělou inteligencí

Kromě moderního designu a neuvěřitelných vlastností selfies využívající umělou inteligenci si telefon při fotografování dokáže poradit s náročnými světelnými podmínkami. Uživatel tohoto smartphonu jistě ocení možnost odemčení displeje pomocí obličeje, a to i ve zhoršených světelných podmínkách.

Procesor Kirin 970 podporuje technologii GPU Turbo, která zkvalitňuje výkon při hraní graficky náročných her a aplikací. Pokud uživatel narazí na síťový problém ve hře, umí smartphone optimalizovat připojení přepnutím na síť s nejnižší latencí. Kromě toho dva SIM sloty, kterými telefon disponuje, podporují 4G a VoLTE a umožňují uživatelům hrát hry a volat současně. Nejnovější verze EMUI 8.2 obsahuje vylepšení, která mohou zjednodušit život svým uživatelům. Zabudovaná umělá inteligence dokáže identifikovat objekty z fotoaparátů a vyhledávat informace na internetu, stejně jako odkaz na jejich případné zakoupení online.

Telefon nova 3 je skvělou volbou pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat svůj smartphone naplno a zároveň mají rádi design a kvalitní zpracování. Smartphone má ambici stát se nejlepším produktem ve střední třídě, která si u stále více zákazníků získává oblibu.

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony.

  Mohlo by se Vám líbit

  3 Komentáře

  1. […] Huawei nova 3 se pyšní 6,3” FullView displejem s výřezem a výkonným procesorem Kirin 970. Ten disponuje i aktualizací GPU Turbo, která umožňuje plynulý chod i těch nejnáročnějších aplikací. Fotoaparát zaujímá často první podmínku uživatelů. Proto má v sobě Huawei nova 3 zabudovanou umělou inteligenci a dva duální fotoaparáty. Hlavní fotoaparát disponuje dvěma čočkami v rozlišení 24 + 16 MPx. Selfie fotoaparát je vybavený 24MPx čočkou, které sekunduje druhá 2MPx. Díky těmto parametrům budou selfie fotografie ještě ostřejší a s perfektní světelností. To vše za skvělou cenu 10.990 Kč. […]

  2. […] nově zastřešuje ambasador Mikolas Josef. Huawei hlásí rekordní prodeje série smartphonů Huawei nova 3. Jeden měsíc od globálního uvedení se prodaly dva miliony kusů tohoto modelu. Největší […]

  3. […] Váháte s výběrem vašeho nového telefonu a nespokojíte se jen tak s něčím? Nový smartphone Huawei nova 3 vám v lákavém balení nabídne nespočet nejnovějších technologií, kterým spolu s […]

  Komentuj článek »

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky » Tiskové zprávy