Software

Mobilní filtry v aplikaci Instagram

instagram logo freebit
Foto: instagram.com, Tag: Instagram

Je tu s námi už dlouho, ale teď, díky novým aktualizacím se dostává na většinu mobilních zařízení. Řeč je o aplikaci Instagram, která fotkám propůjčí pár zajímavých filtrů.

Tato mobilní ulitka na sdílení fotografií se do podvědomí dostala v celku rychle a můžeme se těšit na její výhody. Nyní je již dostupná pro tablety a přichází s dalšími aktualizacemi, které napomáhají bezproblémovému chodu.

Mobilní filtry v aplikaci Instagram

Mobilní filtry v aplikaci Instagram

Vývojáři se samozřejmě soustředí na primární systémy, iOS a Android. V App Store jsme ji mohli potkat již dříve, ale na prodejních stránkách Google Play se objevila takřka před pár dny.

Jak v Instagramu vyniknout? Stejně jako je na internetu důležitý originální text, tak i na této rádoby sociální fotografické síti lidé nelení a přináší každým dnem kvalitně a hlavně originálně pořízené fotografie. To je prvním základem úspěchu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

3 Comments

  1. Instagram je good aplikace, ale nějak noobové od Applu nemohli rozdejchat, že je taky pro Android. 🙂

    1. Tak to jasná páka. Myslí si, že se na sítě dostanou nekvalitní fotky z Androidích mobilních fotoaparátů. Ale ne každý může vyhodit 15 000 za produkt od Applu, kde platíš jen značku. Jablko může být rádo, že šli s rukou v ruce s IBM a Atari, jinak by to mohli rovnou zabalit. Stejně Apple jako jiní montuje komponenty od externích dodavatelů a to převážně z Číny a přilehlých rýžových polí.

  2. HOT News: Facebook kupuje Instagram za jednu miliardu dolarů.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software