Mobilní filtry v aplikaci InstagramAutor: 07/04/2012 3 1772 shlédnutí

Je tu s námi už dlouho, ale teď, díky novým aktualizacím se dostává na většinu mobilních zařízení.

Řeč je o aplikaci Instagram, která fotkám propůjčí pár zajímavých filtrů.

Tato mobilní ulitka na sdílení fotografií se do podvědomí dostala v celku rychle a můžeme se těšit na její výhody. Nyní je již dostupná pro tablety a přichází s dalšími aktualizacemi, které napomáhají bezproblémovému chodu.

Vývojáři se samozřejmě soustředí na primární systémy, iOS a Android. V App Store jsme ji mohli potkat již dříve, ale na prodejních stránkách Google Play se objevila takřka před pár dny.

Jak v Instagramu vyniknout? Stejně jako je na internetu důležitý originální text, tak i na této rádoby sociální fotografické síti lidé nelení a přináší každým dnem kvalitně a hlavně originálně pořízené fotografie. To je prvním základem úspěchu.Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Komentáře (3)

Instagram je good aplikace, ale nějak noobové od Applu nemohli rozdejchat, že je taky pro Android. 🙂

Odpovědět

    Tak to jasná páka. Myslí si, že se na sítě dostanou nekvalitní fotky z Androidích mobilních fotoaparátů. Ale ne každý může vyhodit 15 000 za produkt od Applu, kde platíš jen značku. Jablko může být rádo, že šli s rukou v ruce s IBM a Atari, jinak by to mohli rovnou zabalit. Stejně Apple jako jiní montuje komponenty od externích dodavatelů a to převážně z Číny a přilehlých rýžových polí.

    Odpovědět

HOT News: Facebook kupuje Instagram za jednu miliardu dolarů.

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!