Software

Instagram: Nová funkce pro vkládání

instagram logo freebit
Foto: instagram.com, Tag: Instagram

„Fotoslužba“ jménem Instagram dnes spustila novou funkci, která umožňuje uživatelům vložit fotografie či videa přímo na své webové stránky, aniž by museli použít služby třetích stran. Sdílení se tedy stává ještě jednodušší, pokud se rozhodnete prezentovat krátké video či fotku na svém webu.

instagram sdilet

Jediné, co pro to musíte udělat, je to – klepnout na tlačítko Sdílet na pravé straně fotografie nebo videa a ihned se zobrazí blok textu, podobně jako HTML kód pro vložení z konkurenčního Youtube. Zkopírujte a vložte jej na libovolné stránce a tam se video či fotografie objeví. Výchozí velikost bloku jest 640 x 640 pixelů.

Jak již všichni víme, tuto službu vlastní společnost Facebook. Koupil Instagram v loňském roce za více než 700 milionů dolarů. Podle Systroma využívá službu v současné době přes 130 milionů lidí měsíčně, nahráno je na Instagramu více než 16 miliard fotografií.

Líbila se vám tato zajímavá novinka? Buďte sexy a sdílejte ji na Facebooku, Twitteru či G+ pomocí ikonek na začátku článku. Sledujte nás také na naší Google+ stránce, kde s námi můžete samozřejmě o této novince také diskutovat. Děkujeme za vaši aktivitu také v podobě přidání komentáře pod tímto článkem.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software