> Novinky ze světa IT

Intel Huron v modelu Asus K73

Ukázal se již na veletrhu CeBIT 2011 a nyní je k dispozici na internetových stránkách výrobce, K73 je součástí první vlny notebooků od veleznámé společnosti Asus a je založen na platformě Intel Huron za velmi atraktivní cenu.

Pokud jde o design, Asus přichází s barevnými kryty a hliníkovým základem, model umí vyjadřovat různé nálady a smýšlení.Nový notebook nabídne elegantní klávesnici, Multi-Touch trackpad a využívá technologii IceCool, která zajistí nízké provozní teploty.

Asus K7 poskytne 17,3 palcový LED podsvícený displej v rozlišení 1600 x 900 pixelů, procák Core i3 2310M, i5 2410M nebo i7 2630QM, až 8 GB pamětí RAM, Intel HD integrovanou grafiku nebo zajímavější řešení GeForce GT 540M 1 GB, DVD či Blu-ray combo mechaniku a až 750 GB úložného prostoru na jednom HDD.

Na přední straně se nabídne 0,3 megapixelová webkamera, 3v1 čtečka paměťových karet, gigabitový ethernet, WiFi, Bluetooth 2.1, reproduktory Altec Lansing, HDMI výstup a 6ti článková baterie o kapacitě 5200 mAh. Pro tento produkt byl zvolen operační systém Windows 7 Home Basic/Premium, Professional nebo Ultimate. Ceny začínají na zajímavých hodnotách a to 500 €, 12.200 CZK.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > > Novinky ze světa IT