HardwareMobilní telefonyZe světa IT

Smartphony s procesory Intel Inside

Technologie, která pohání ty nejrychlejší počítače se přenese do smartphonů? Je tomu tak. Intel pokračuje s řadou, která se vrhne na mobilní trh. Plynulé HD přehrávání videa pro smartphony s Intel Inside nebude vůbec žádný problém.

Intel Inside Smartphone

Ohromující 8 MP fotoaparát? Dnes již na denním pořádku

Nové procesory díky výkonu hravě zvládnou sekvenci až 10 snímků. Full HD kamery také začnou přinášet ohromující obraz v 1080p a video kvalitu, která slibuje ty nejostřejší pixely. Pokročilý software pro zpracování obrazu poskytuje přesnější rozpoznávání tváří a nulové zpoždění závěrky. Ze slabého osvětlení zvládne vykouzlit opravdu dynamická videa či fotky. 8 MPx fotoaparát slibuje i nový model s podporou LTE – Xolo LT900.

Super rychlý procesor. Ano, ty jsou tu taky

Křemíkový čip těchto smartphonů umožňuje rychlé prohlížení webových stránek, svižně pojaté aplikace a plynulý multi-tasking, který nebyl nikdy tak jednoduchý. Intel Atom Z2460 SoC s Hyper Threadingem se hlásí jako první pán na holení.

HD video? Umíme, ale bohužel umí i konkurence

Zaznamenané aktivity budou podtržené rozlišením videa v 1080p. Je snadné vytvářet a sdílet vynikající HD kvalitu videa, což podporuje hladké přehrávaní a konečný požitek z mobilní projekce.

Postavený pro ty nejsilnější systémy

Tyto procesory jsou stavěny i pro operační systém Android, což umožňuje přístup ke spoustě aplikací, jež jsou dostupné v Android Marketu. Kde se skrývá Windows Phone? Asi přihlíží opodál.

Prvnička z Indie aneb specifikace souhlasí

A jaký telefon tu byl s Intelem jako první? Je to indická Lava s modelem XOLO X900, který poskytne právě tento výkonný procesor. Začíná to s křemíkem Intel Atom Z2460 SoC s Hyper a končí grafickým čipem PowerVPR SGX540.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Hardware