Novinky ze světa IT >

Modrý zub, Jabra Clipper

GN Netcom připravuje k vydání sluchátka Jabra Clipper ve spolupráci s Verizon Wireless. Produkt bude k dispozici na internetových stránkách společnosti Verizon. Clipper – Bluetooth Stereo HeadSet, clip-on s jedním multifunkčním tlačítkem – hlasitost, pause-play, skip track, Bluetooth 2.1 s EDR, A2DP a AVRCP.

Hlavním cílem produktu je možnost z reprodukce MP3 přehrávače přepnout v okamžiku na HandsFree mobilního telefonu. Jak je na tom Jabra Clipper s životností baterie? Sluchátka nabízí až šest hodin hovoru. Můžeme se na ně těšit začátkem května za cenu 45 Euro. Zde naleznete manuál setu Jabra Clipper.

“Byli jsme nadšeni s úspěchem Jabra HALO a cítíme, že je trh připraven k uvolnění dalších Stereo Bluetooth headsetů, zejména proto, že obliba přenosných hudebních zařízení neustále roste,” řekl Jonas Forsberg, generální ředitel pro Severní Ameriku, mobilní divize, GN Netcom.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Novinky ze světa IT >