SoftwareZe světa IT

Jak se naučit beatbox? Přeměňte Siri na beatboxového „profíka“

ios logo

Nyní už vás nemusí trápit nepříjemná situace, pokud se rozhodnete pro pravý nefalšovaný freestyle, ale váš parťák přes beatboxing není zrovna k dispozici. Obstará to Siri. Kdykoliv a kdekoliv. Internetem se šíří nejrůznější informace o hudebním „undergroundovém“ nadání právě této hlasové asistentky na iOS zařízeních. Pokud tedy potřebuje opravdu nejzákladnější beat, do kterého se vaše rýmy budou perfektně hodit, stačí ji aktivovat a požádat ji, ať vám poskytne ideální kulisu.

Tento fakt není novinkou. Daichi, jeden z nejznámějších internetových beatboxerů, v prosinci minulého roku nahrál na YouTube video, kde Siri beatboxovala v japonštině, což je mnohem poutavější než akt v angličtině jak z hlediska rychlejší „melodie“, tak i z hlediska konkrétního přiblížení k opravdovému beatboxu. Také tomu nahrává i fakt, že neslyšíme neustálé opakování slovního spojení „boots and cats“.

Nutno dodat, že Siri zatím tento hudební prvek příliš neovládá, ovšem na její obranu je vhodné zmínit, že se to teprve učí. To vám před samotným aktem sama prozradí.

Jistý uživatel z Francie však již dříve přišel na způsob, jak ze Siri získat originální beat za pomocí náhodně navolených slov, které opakovala. A které asi zněly mnohem lépe než neutrální „boots and cats“.
Doufejme tedy, že Siri bude své beatboxové nadání neustále pilovat, aby byla na hudebním vrcholu mezi všemi ostatními hlasovými asistentky, které ji mohou konkurovat.

Učíte se beatbox? Jak na to jdete právě vy? Určitě se o své myšlenky podělte do komentářů pod tímto článkem. Děkujeme za aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software