Internet

Jak sledovat MMA zápasy OKTAGON 31 online?

oktagon 31 logo
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

OKTAGON 31 je galavečer bojových sportů pořádaný pod záštitou československé organizace OKTAGON MMA. Kdo se na něm představí a kde se na něj budete moci podívat?

Kdy a kde se OKTAGON 31 bude konat

Večer se měl uskutečnit již 30.12.2021. Plánovaný program znamenal skutečně stylové završení celé sezóny roku 2021.

Dějištěm měla být pražská O2 aréna, a to je nakonec to jediné, co v platnosti zůstává. Celá akce se totiž musela přesunout na nový termín. OKTAGON 31 se tak nakonec bude moci uskutečnit až 26.2.2022. Začátek je naplánován na 18:00 hodin.

Jak sledovat MMA zápasy OKTAGON 31 online? (Foto: oktagonmma.cz)
Jak sledovat MMA zápasy OKTAGON 31 online? (Foto: oktagonmma.cz)

Přesun večera si vynutila vládní opatření proti šíření nemoci covid-19. Ostatně nešlo o přílišné překvapení, změny se dotkly ze stejného důvodu už předešlého ostravského turnaje. Očekávané změny oficiálně avizoval přímo promotér Ondřej Novotný ve svém podcastu MMA letem světem.

Kdo nastoupí do klece

Měnit se nebude osazenstvo. V platnosti zůstává atraktivní titulová bitva Krištofič vs. Kincl. Vítěz se stane šampionem střední váhy. Patrik Kincl dal svému rivalovi ihned najevo, že ze zápasu obavu nemá a sebevědomě mu především nekompromisně oznámil, co si myslí o jeho zápasnických zkušenostech, které pocházejí výhradně z československé scény.

Samuel Krištofič, řečený Pirát, však trénuje pilně, a to pod dohledem toho nejpovolanějšího. Svoje schopnosti aktuálně tříbí za dozoru Atilly Végha, přemožitele samotného Karlose Vémoly alias Terminátora. Diváci však nepřijdou ani o další zajímavé zápasy. Do klece nastoupí rovněž duo Ronald Paradeiser a Losene Keita. Český borec Andrej Kalašnik vyzve svůj ruský protějšek Arthura Karavaeva.

Na hlavní kartě však je zapsán i zajímavý dámský zápas. Půjde o dvě zahraniční reprezentantky, v kleci se utkají Cornelia Holm a Priscila de Souza.

Kde sledovat OKTAGON 31

Ať už je pro vás Praha nedostupná, na zápas se nedostanete kvůli koronavirovým omezením nebo si nestihnete koupit lístek, je potěšující, že stále můžete být v centru dění. Celý večer totiž můžete sledovat i z pohodlí svého domova. Kde a jak?

Pravděpodobně nejjednodušším řešením je pořídit si přímo přístup k oficiálnímu přenosu na Oktagon.tv. Cena je tradičně v předprodeji 10 EUR a v den zápasu 13 EUR. Živě můžete soutěž sledovat také na TV Tipsport. Jde to i zdarma, respektive si musíte každý měsíc vsadit 30 Kč, aby vám sportovní přenosy zůstaly dostupné. Výhodou je, že kromě MMA za tuto nijak vysokou sumu získáte přístup i k jiným sportům.

V porovnání s oficiálním sledováním na Oktagon.tv se bezesporu jedná o výhodnější alternativu. Přenosy je možné sledovat i na sesterské sázkové kanceláři Tipsportu, kterou je Chance. Zápasy tedy uvidíte i na její Chance TV.

Komu nevadí určité zpoždění při sledování a chce se dívat hlavně zdarma, může si počkat na záznamy, které se se zpožděním několika dní objevují na oficiálním kanálu Youtube. Pozor, v televizi se zápasy již nevysílají, nenajdete je ani v programu O2 Sport.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Internet