Internet

Jak sledovat MMA zápasy OKTAGON 38 online?

oktagon 38 logo
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Vrchol sportovní sezóny tuzemského MMA v podobě galavečera OKTAGON 38 je už téměř za dveřmi. Jak být u toho a kde ho sledovat?

OKTAGON 38 sice bez Terminátora, ale stále láká na legendy MMA

OKTAGON 38 se odehraje předposlední den tohoto roku. Jedinečná show proběhne 30. 12. v pražské O2 aréně.

Titulová bitva Kincl vs. Vémola nejprve přišla o tuzemskou hvězdu MMA kvůli zranění Karlose „Terminátora“ Vémoly. Ani Patrik Kincl nakonec do zápasu nenastoupí a svůj pás ve střední váze obhajovat nebude. V jednání bylo sice hned několik soupeřů, ale ani v jedním případě nakonec organizace Oktagon MMA nedospěla k výsledku.

Jak sledovat MMA zápasy OKTAGON 38
Jak sledovat MMA zápasy OKTAGON 38?

Přesto se ale v kleci bude rozhodně na co dívat. Fanoušci uvidí titulovou odvetu Magard vs Macek 2. Představí se i další slibná jména – Matěj Pěňáz, Matouš Kohout, Matúš Juráček i Rafael Xavier. A nejen to, poslední turnaj sezóny doprovodí kromě účinkujících i jedinečná audiovizuální show.

Kde sledovat OKTAGON 38 živě online

Vstupenky přímo na večer do O2 arény proto mizely přímo raketovým tempem. Na koho se ale nedostalo, stále nemusí být zklamaný. Můžete být stále přímo u toho díky live streamu. Kde se na něj podívat?

PPV na oktagon.tv

Prioritou pro samotnou organizaci Oktagon MMA je především rozvíjení oficiální platformy oktagon.tv. Proto svoje zápasy nabízí v první řadě touto cestou.

Oficiálně je tedy k dispozici placený live stream na oktagon.tv, a to formou PPV (Pay-Per-View). Za sledování zaplatíte 9,99 EUR v předprodeji a 13,99 v den konání turnaje. Koupí za relativně vysokou sumu podpoříte přímo organizaci jako takovou.

Pořídit si navíc nemusíte jen přístup pro sledování tohoto konkrétního večera. Oktagon.tv láká zájemce na to, že pokud si koupíte předplatné, můžete využít i přístup k bonusovým materiálům, možnost získat bonus u Tipsportu nebo přednostní nákup lístků na Oktagon.

Sledování na TV Tipsport

Levnější alternativu nabízí TV Tipsport. Všichni registrovaní hráči zde mohou sledovat živé streamy celé řady událostí a MMA není v tomto směru výjimkou.

Sázková kancelář patří k důležitým sponzorům organizace, je proto pochopitelné, že sledování umožnila. Kde se dívat? Nejprve se přihlaste ke svému účtu. Zápasy následně najdete v sekci LIVE → Bojové sporty.

Sledování si navíc užijete za velmi příznivých podmínek. K tomu, abyste byli schopni streamy spustit, musíte splnit pouze jedinou podmínku: Vsadit si za posledních 7 dní tiket alespoň za 30 Kč. Následně se můžete dívat na sportovní přenosy bez omezení.

Lze se podívat na OKTAGON 38 i jinde? Je to možné i zdarma?

Nejprve k oficiálním způsobům: V dobách minulých mohli fanoušci veškeré zápasy pořádané pod záštitou české organizace Oktagon MMA sledovat jednoduše na O2 TV Sport. To už v současné době možné není.

Ta se ale dohodla nyní nové s ČT. Veškeré přenosy tak poběží ze záznamu na ČT Sport. Sledovat je tak budete moci touto formou zcela zdarma. Důvodem této podoby spolupráce s tuzemskou televizí jsou, jak lze předvídat, finance. Promotér Ondřej Novotný uvedl, že žádná televizní stanice nenabídla jeho organizaci optimální podmínky.

Nicméně ve spolupráci s Českou televizí formou později vysílaných přenosů vidí přínos z hlediska rozšíření povědomí o tomto sportovním odvětví. A to jak mezi fanoušky, tak i mezi potenciální partnery. MMA se tak díky spojení s tímto silným subjektem má šanci stát naprosto respektovaným sportem.

Archiv zápasů je k dispozici i na oficiálním Youtube kanálu Oktagon MMA. V případě, že tak chcete sledovat sportovní přenosy zdarma a nevadí vám současně čekat, nabízí se právě toto jako optimální možnost.

A pokud vás zajímá, zda je možné se k zápasům dostat v i jinou než oficiální cestou, pak je nutné na tomto místě uvést, že nikoli. Organizace Oktagon MMA poměrně striktně monitoruje veškeré nelegální úniky svých zápasů. Je tedy vyloučeno, že byste se dokázali k placenému přenosu dostat na internetu v reálném čase zdarma.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet