Internet

Jak sledovat Oktagon 15 online? Tahákem je Vémola a Végh

oktagon logo final
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Jak sledovat MMA zápasy Oktagonu 15 online? Blíží se zápas století Oktagon 15, kde se utká špičkové československé duo Vémola a Végh. Jak být u toho, ať už naživo nebo prostřednictvím obrazovky a na co se můžete těšit? Kde se bude show pořádat? Galavečer se odehraje v pražské O2 aréně, a to v sobotu 9. listopadu 2019. Zápas začíná v 18:00 hodin.

Kdo a proti komu v rámci galavečera nastoupí?

Hlavním tahákem celého zápasu je jednoznačně tuzemská MMA hvězda první velikosti Karlos „Terminátor“ Vémola. Proti němu pak v kleci nastoupí slovenský bojovník číslo jedna Attila „Pumukli“ Végh. Hlavní karta zápasů se dle organizátorů může měnit.

Půjde doslova o zápas století a bezesporu o nejočekávanější zápas letošního roku. Střetnou se v něm dvě přední jména tohoto sportu. V této bitvě půjde o všechno, vítěz prakticky dosáhne absolutního vrcholu na poli československého MMA. Oba bojovníky lze již teď označit za legendy. Proti sobě totiž stanou první Čech UFC a šampion americké organizace Bellator. Dalším mediálním lákadlem může být zápas Petr Benko vs. Jakub Štáfek.

Vémola a Végh
Tahákem je Vémola a Végh. #oktagon

Jak koupit lístky?

Prodej lístků byl zahájen oficiálně 19. června od 9 hodin a jak v průběhu času potvrdili sami organizátoři, zájem o vstupenky je vzhledem k vysoké prestiži celé akce enormní. Pro celou akci bylo rezervováno 19 600 míst. Oficiálním distributorem je síť Ticketportal.

Lístky není možné si rezervovat, spuštěn byl pouze přímý online prodej. Vstupenky je možné zakoupit také v prodejní síti. Ticketporal pak důrazně varuje před nákupem z jiných neoficiálních zdrojů s ohledem na to, že pak v žádném případě nemůže distributor garantovat jejich pravost.

karta oktagon 15
Hlavní karta Oktagonu. (Zdroj: oktagonmma.cz)

Ceny vstupenek na Oktagon 15

Ceny běžných vstupenek se pohybují v rozpětí 990 Kč až 4 990 Kč. Zájemci si také mohou zaplatit exkluzivní balíčky služeb, s nimiž můžete získat třeba exkluzivní pohled do zápasového zázemí:

  • VIP Gold za 9 990 Kč
  • VIP Platinum za 24 990 Kč
  • VIP All In za 34 990 Kč

Nárok na vstup do vyhrazených sektorů má držitel průkazu ZTP/P (pouze vozíčkáři) a jeho doprovod. Cena vstupenky činí 990 Kč + 1 Kč za doprovod.

Kde můžete livestream sledovat?

Kdo nemůže být u zápasu naživo, určitě ho zajímá, jak a kde se dá jedinečná show sledovat u obrazovek. Předpokládá se nejen rekordní návštěvnost přímo v O2 aréně, ale také rekordní sledovanost.

Dostupný přenos ze zápasu bude na O2 TV Sport. Pokud patříte právě mezi vyznavače MMA, nejlépe uděláte, jestliže si zakoupíte balíček Sport Pack. Pochopitelně na O2 TV uvidíte živé vysílání. Sportovní přenos lze sledovat na počítači, případně také prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu.

U obrazovek se můžete na bojovníky těšit tradičně také na Oktagon.tv (v podobě PVV tedy Pay-Per-View), kde také proběhne livestream. Ten budete muset zaplatit. Na Slovensku dostanou diváci možnost spatřit svého favorita rovněž na internetové televizi JOJ.

Bude možné sledovat Oktagon i zdarma?

S největší pravděpodobností ano. Tuto možnost dá divákům sázková kancelář Tipsport, kde lze sledovat přímé přenosy teoreticky i zdarma. Vyžaduje se, abyste se registrovali, pak můžete prvních sedm dní využívat její služby bezplatně. Případně si můžete vsadit, pokud si totiž v posledních 30 dnech podáte tiket za minimálně 30 Kč, sledování máte zajištěno za víceméně symbolickou sumu.

Dočkáme se odvety?

O atraktivní zápas půjde bezesporu, ať vyhraje kterýkoli z fighterů. A pozor, vzhledem k tomu, co mají oba aktéři napsáno ve smlouvě, je vysoká šance, že se může show zopakovat. Napovídá tomu klauzule o odvetě, která dává poraženému šanci na to vyzvat opětovně svého přemožitele. Obě hvězdy tak v kleci s vysokou pravděpodobností milovníci MMA uvidí ještě jednou.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet