Internet

Jak sledovat online a zdarma nový seriál Lajna?

lajna logo
Foto: stream.cz, Tag: Lajna

Lajna je oblíbený internetový seriál, s jehož hrdiny se fanoušci momentálně potkávají již ve třetí sérii. Kde je možné jej sledovat?

O seriálu Lajna

V seriálu Lajna můžeme sledovat osudy hokejového trenéra Luboše Hrouzka v podání Jiřího Langmajera. A podle fanoušků se jedná o životní roli známého herce, který svým výkonem celý seriál prakticky „táhne“ vpřed. Trenér Hrouzek si v průběhu děje prochází mnoha soukromými i pracovními peripetiemi.

Zábavný seriál z hokejového prostředí si nakonec mezi fanoušky získal nebývalou oblibu a dočkal se tak aktuálně už tří řad, přičemž každá z nich nabídne osm zhruba půlhodinových epizod. Seriál navázal na další veleúspěšný fenomén ze sportovního prostředí – fotbalový hit Vyšehrad.

Jak sledovat online a zdarma nový seriál Lajna? (Foto: stream.cz)
Jak sledovat online a zdarma nový seriál Lajna? (Foto: stream.cz)

Scénář k tomuto diváckému hitu napsal Petr Kolečko, který má na svém kontě už řadu úspěšných projektů, jako například Most nebo opět fotbalový Okresní přebor. Režie Lajny se ujal režisér, scénárista a producent Vladimír Skórka.

Lajna oficiálně na Televize Seznam, na Streamu i TV JOJ

První sérii seriálu vyprodukovala Obbod TV. Na druhé se podílela Televize Seznam a pod třetí řadou je podepsána opět Televize Seznam společně s TV JOJ.

Zdarma se tak můžete na všechny tři řady podívat v první řadě právě na Streamu, což je videoplatforma právě společnosti Seznam. Ovšem pozor, jednotlivé díly se zde objevují s mírným zpožděním, a to tři dny po premiérovém odvysílání.

Pokud nemáte přístup k internetu nebo si chcete užít Lajnu na televizní obrazovce bez jakéhokoli zpoždění, sledovat můžete pořad primárně na Televizi Seznam.

Tato plnoformátová komerční televizní stanice působí na celém území ČR. Vysílání Televize Seznam je možné naladit v Multiplexu 23. V nabídce televizi mají také poskytovatelé satelitního a kabelového vysílání. Jedná se o Digi TV, Skylink a UPC. Poskytovatelů IPTV, kteří vám umožňují mít doma TV Seznam, působí na trhu dokonce několik desítek. K těm nejznámějším patří například O2 TV. T-Mobile TV nebo Kuki.

Nejnovější sérii seriálu Lajna můžete na tomto kanále sledovat každé pondělí od 20:30 hodin. Pořad se vysílá od 11. října 2021. Pokud aktuální díl nestihnete, můžete se podívat také na webových stránkách TV Seznam na jednotlivé epizody i zpětně.

V seznamu samozřejmě nemůže chybět ani slovenská TV JOJ, která se, jak už bylo řečeno, na výrobě seriálu podílela. Lajna se tak pravidelně vysílá i tady.

Kde sledovat Lajnu dál

Pokud byste si chtěli jednotlivé epizody také stáhnout, a to pro případ, že nebudete mít momentálně přístup k internetu, je možné se podívat také na pravděpodobně nejznámější český server Uložto.cz, kde se jednotlivé díly nacházejí rovněž.

V tuzemsku existuje navíc i několik dalších webů, které sledování seriálu umožňují. Podívat se tak můžete například na platformu Dailymotion.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet