Ze světa IT

Jak sledovat US Open 2019 online? Grandslamový svátek tenisu

us open 2019 1

US Open 2019 – velkolepý grandslamový svátek tenisu odstartoval. Od 26. srpna do 8. září 2019 se na kurtech Národního tenisového centra Billie Jean Kingové v americkém New Yorku koná v pořadí již 139. ročník proslulého US Open – jednoho ze čtyř turnajů nejvyšší kategorie mužského a ženského profesionálního okruhu.

Po již úspěšně odehraném Australian Open, French Open a Wimbledonu se jedná o závěrečný grandslamový turnaj letošní tenisové sezóny. Letos naposledy tedy máte možnost vidět ten nejkvalitnější tenis.

Krom prestiže a dvou tisíc bodů do žebříčku ATP, respektive WTA pro vítěze/vítězku se hraje i o opravdu tučné odměny. Celková dotace tohoto turnaje hraného na tvrdém povrchu DecoTurf činí 57 238 700 amerických dolarů. Vítězové mužské a ženské dvouhry si na své konto připíší shodně 3 850 000 $. Zraky a naděje českých fanoušků se pak upínají zejména směrem k Petře Kvitové a Karolíně Plíškové, která se už stihla probojovat do třetího kola.

Jak sledovat US Open 2019 online? Grandslamový svátek tenisu

Jak sledovat US Open 2019 online? Grandslamový svátek tenisu

Kdo jsou favorité singlových soutěží na US Open 2019?

Mezi muži bohužel čeští příznivci již nemají komu držet palce, neboť ani jeden z našich tenistů neprošel přes první kolo.


Naopak aktuálně nejžhavějšími kandidáty na celkové vítězství v tomto grandslamovém turnaji jsou:

Novak Djoković – světová jednička, obhájce titulu a trojnásobný vítěz US Open.

Rafael Nadal – též trojnásobný vítěz US Open, který dlouho kraloval především na antuce, nicméně v posledních letech mu to jde skvěle i na tvrdých površích.

Roger Federer – 38letý legendární tenista a držitel 20 (!) grandslamových titulů.


Největšími favoritkami ženské dvouhry jsou:

Naomi Ósakaová – obhájkyně titulu a současná první hráčka žebříčku WTA.

Ashleigh Bartyová – celou sezónu hraje ve výtečné formě, je bezpochyby černým koněm turnaje.

Karolína Plíšková – jednou už byla na US Open ve finále (2016), letos by to ráda minimálně zopakovala.


Jak sledovat US Open 2019 online?

Pokud si nechcete nechat ujít tuto jednu z nejvelkolepějších tenisových událostí letošního roku a rádi byste se dozvěděli, kdo skutečně nakonec tento turnaj opanuje, tak vězte, že máte hnedle několik možností, jak sledovat US Open 2019 online. Tou nejoficiálnější cestou je sledování živého internetového vysílání americké stanice ESPN, která vlastní na tento turnaj exkluzivní práva.

Bohužel služba je v ČR oficiálně blokována, je tedy potřeba se k ní připojovat pomocí VPN, či se porozhlédnout po nějakém volně dostupném streamu. To stejné v bleděmodrém platí i pro online vysílání na oficiální stránkách US Open.

Pro české diváky je jednou z mála legálních možností, jak sledovat US Open online, Eurosport Player, jehož měsíční předplatné činí €4.99 (cca 130 Kč), lze si jej však vyzkoušet na 7 dní zdarma. Dále živá vysílání z tohoto Grand Slamu nabízejí i sázkové kanceláře Fortuna a Tipsport, ovšem jen pro registrované uživatele.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT