Software

Jak stáhnout písničky z YouTube do formátu MP3

obrazek youtube
Foto: pixabay.com, Tag: YouTube

Díky dostupnosti Wi-Fi i datům není problém poslouchat hudbu online. Jak se ale ke svým oblíbeným songům dostanete, když nemáte možnost se připojit na internet? Naučte se je stahovat!

S příslušným software do počítače

Na současném trhu existuje několik typů softwaru, které vám stahování umožní. Asi nejlepší z nich je FreeRapid Downloader, se kterým můžete stahovat i z dalších služeb, jak jsou například televizní archivy. Dostupný je zdarma.

youtube web logo
Jak stáhnout písničky z YouTube do formátu #youtube

Za jeden z nejlepších bezplatných nástrojů pro stahování videí z Youtube bývá označován také 4K Video Downloader. Stahovat umí nejen jednotlivá videa, ale i celý seznam skladeb. Chcete-li si najít sami další software, pomůže vám internetový vyhledávač, do kterého jednoduše zadáte „Youtube Downloader“. Zakoupení licence vám odemkne další funkce, ale i ve free verzi je program velmi dobrý.

Přímo z internetu

Jestliže navíc nemůžete nebo nechcete žádný program do počítače aktuálně instalovat, můžete využít i webovou službu. Velmi dobře fungují jak na počítači, tak i v telefonu.

V tuzemsku jsou dostupné také ty, které jsou lokalizovány do češtiny, například yout.com. Velmi jednoduše zadáte odkaz vedoucí na video, které si přejete stáhnout a potvrdíte tlačítkem „Enter“. Pak se vám zobrazí tlačítko ke stažení.

Podobně funguje také ssyoutube.com, český uživatel se však musí smířit s tím, že rozhraní je v angličtině.

Stahování do mobilu

Abyste nemuseli stahovat hudbu nejprve do počítače a vzápětí ji přesouvat do telefonu, můžete využít některou z dostupných mobilních aplikací.

Existuje jich samozřejmě více, tuzemští uživatelé jsou velmi spokojeni například s YouTube Downloader for Android.

Zásadní výhodou je to, že se opět jedná o aplikaci, která je zcela zdarma. Větší problém před sebou mají majitelé iPhonů. Pomoc vám může třeba stahování přes aplikaci Documents. Tady můžete narazit na to, že soubor nestáhnete v MP3. Nejjistější cestou jsou tak softwarové konvertory.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software