Tiskové zprávy

Jak zvolit nástroje pro investování do kryptoměn?

Foto: Bitcoin
Foto: pixabay.com, Tag: Bitcoin

Investování do kryptoměn může být dobrodružství. Jakmile si založíte účet u směnárny kryptoměn a zjistíte, jak (a kde) chcete svá kryptoaktiva ukládat, budete muset mít své investice pod kontrolou. Určitě vás také zajímá, jaké jsou momentální ceny kryptoměn.

A protože je kryptoprůmysl relativně mladý, některé služby nejsou tak uživatelsky přívětivé, jak byste mohli doufat. Naštěstí je k dispozici spousta nástrojů, které vám cestu usnadní. Zde je několik bezplatných, které vynikají. Zjistíte také, zda je pro vás investice Bitcoin tou pravou volbou.

1. CoinMarketCap portfolio tracker

Co je možné s tímto nástrojem sledovat:

  • Celkový výkon vašeho portfolia za den, týden, měsíc a další
  • Aktivita konkrétních kryptoměn, včetně vašeho procentuálního zisku a ztráty plus průměrné nákupní ceny
  • Nejlépe a nejhůře fungující kryptoměny
  • S trackerem CoinMarketCap si můžete také nastavit sledovací seznam pro sledování zajímavých coinů – a využívat jeho další nástroje k průzkumu kryptoměn a ponořit se hluboko do tohoto odvětví.

2. Brave Browser

Vaše pozornost je cenná a online inzerenti toho rádi využívají. Prohlížeč Brave je technologie blockchainu v akci: Odstraňuje prostředníka z internetové reklamy. Vy – nikoli anonymní společnost – získáte odměnu za reklamy, které si prohlížíte online. Odměny přicházejí ve formě základních „BAT“ žetonů.

3. CoinCheckUp sledování vývojové aktivity

Jedním z obtížných aspektů investování do kryptoměn je, že toto odvětví je tak nové a existuje tolik coinů, že může být těžké vybrat ty, které by mohly dlouhodobě přežít. Výzkum je zásadní – a existuje několik skvělých zdrojů informací.

Podívejte se na CoinCheckUp a zjistěte úroveň aktivity GitHubu na coinu, o kterém uvažujete. Pokud má coin málo událostí, může to znamenat, že se toho v zákulisí moc neděje. Například v týdnu začínajícím 11. červencem byly:

  • 51 závazků na bitcoinech
  • 16 závazků na Ethereu
  • 0 se zavazuje na dogecoinu
  • Není to dokonalý systém, protože čísla mohou být zkreslená, když se měna rozdělí na dvě části, protože část komunity GitHub se ubírá trochu jiným směrem. Ale je to zajímavá metrika, kterou byste měli mít ve svém panelu nástrojů.

Pokud chcete jít nad rámec zpravodajských článků a zpráv, může být užitečné podívat se na úrovně aktivity vývojářů. GitHub je úložiště pro mnoho open-source kódování, které se používá v kryptoměnách.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy