Ze světa IT

Jaké vánoční nabídky si pro nás připravují mobilní operátoři?

mobilni operator akce
Foto: pixabay.com, Tag: Mobilní operátoři

Vánoce se blíží a symbolicky nadělovat svým zákazníkům tak budou i mobilní operátoři. Které aktuální zajímavé nabídky se můžeme těšit?

Jaké budou Vánoce s O2

Operátor O2 se na svátky chystá ještě před nimi, a to v rámci oblíbené podzimní slevové akce Black Friday. Slevy však budou trvat až do svátků. Pokud si totiž vyberete nový telefon, notebook, tablet nebo sluchátka, můžete na ně v první řadě díky vánoční akci získat slevu ve výši až 1 000 Kč.

Tuto slevu na nákup vybraného zařízení dostanete za každou využívanou službu elektronických komunikací z aktuální nabídky O2. Konkrétní zařízení, kterých se toto zvýhodnění týká, jsou uvedena přímo na webu O2.

Kód naleznete v aplikaci Moje O2. Uplatnit si ho můžete v e-shopu nebo v nejbližší prodejně O2. Platnost slevových kódů je od 1. 11. 2021 do 24. 12. 2021.

Pouze do 30. 11. navíc máte možnost v rámci Black Friday ještě od O2 získat dalších 1 000 Kč na stejnou kategorii zboží, tedy na sluchátka, notebooky, mobilní telefony a tablety. Další podmínky jsou obdobné, uplatnit se kód dá v e-shopu i na prodejně.

Na svátky se chystá i T-Mobile

Také T-Mobile svým klientům koncem roku naděluje. A to elektroniku v podobě herních konzolí, notebooků a televizí včetně zařízení od Apple.

Zařízení si můžete pořídit se zvýhodněním až 7 000 Kč za předpokladu, že máte u T-Mobile již zřízen mobilní tarif. Sleva se však, pozor, týká pouze klientů s vybranými tarify, zpravidla s těmi vyššími.

Tzv. vánoční dvojičky zahrnují kombinaci iPhonu s Apple Watch, případně tři dvojice telefonů se značkou Samsung. Slevu lze však uplatnit na celé portfolio Samsungu a Apple, pokud si z připravených kombinací nevyberete.

Kromě hardwaru jsou připraveny slevy i na služby, konkrétně na T-Mobile TV a pevný internet. Zkrátka nepřijdou ani majitelé Twist karet, pro ně jsou připraveny odměny za dobití. Pakliže si nabijete nejméně za 250 Kč, získáte neomezené volání na čísla značky T-Mobile a 1 GB dat na 30 dní zdarma.

Co nadělí Vodafone

Pozadu v přípravě na nejkrásnější svátky roku nezůstal ani Vodafone. Operátor pro rok 2021 vsadil na motto „darujte letos i sebe“. Svou reklamní kampaň staví na myšlence, že lidé by na Vánoce měli být především spolu a věnovat si čas.

Učinit tak můžete například s Vodafone TV na 3 měsíce zdarma. Komu se nechce trávit čas u televize, může se vydat na digitální odyseu.

Jedná se o digitální kurz, který cílí na seniory. Kampaň však oslovuje primárně jejich potomky a vnoučata, kteří mají rodičům nebo prarodičům o nápadu říci. Vodafone také navrhuje, aby se technologicky zdatnější rodinní příslušníci svým blízkým v tomto směru věnovali. Konec konců, kdy jindy na sebe mít navzájem čas než právě o Vánocích?

Ovšem ani mladší generace u Vodafonu pochopitelně nebude ošizena. Zájemci si také mohou vyzkoušet až 3× měsíčně zrychlení 5G sítě na maximum. Zrychlení je na 24 hodin a nastavíte si jej v samoobsluze Můj Vodafone.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Ze světa IT